Pokoje Gościnne Piast

Telefon
698 30...
adres
ul. Polna, Tuszyn, łódzkie
za nocleg od
28 PLN
liczba miejsc
26

O nas

Pokoje Piast zlokalizowane są w pobliżu centrum Tuszyna, zaledwie kilkaset metrów od tuszyńskiego targowiska. Zapraszamy do skorzystania z całorocznej oferty noclegowej wszystkich turystów odwiedzający nasz region. W naszej ofercie znajduje się 26 miejsc noclegowych, podzielonych między pokoje 2 i 3 – osobowe. W pokojach znajdują się łazienki oraz standardowe wyposażenie.

Na posesji naszego obiektu znajduje się specjalnie wydzielone miejsce na grilla. Dla gości udostępniamy także parking, który wchodzi w skład ogrodzonego terenu. Parking jest duży, więc dla żadnego gościa nie zabraknie miejsca. Doba noclegowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i kończy o tej samej godz. następnego dnia. Uwzględniamy możliwość negocjacji cen przy dłuższych pobytach. Jako że nie posiadamy własnej gastronomii, udostępniamy naszym gościom dostęp do zaplecza kuchennego. W pobliżu ośrodka Piast znajduje się sklep spożywczy oraz klimatyczna karczma, gdzie można smacznie zjeść.

Do atutów naszych pokoi należy także położenie. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu autostrady A1 oraz trasy łączącej Łódź z Katowicami. Polecamy się także dla wszystkich, którzy odwiedzają okoliczne centra handlowe. W niedalekiej odległości znajduje się CH Ptak w Rzgowie – jeden z największych kompleksów handlowych odzieży oraz targowisko Centrum Głuchów z ponad 20-letnią tradycją w sprzedaży odzieży, galanterii, biżuterii i kosmetyków. Tuszyn to także miasteczko, przez które przebiega szlak turystyczny o nazwie Szlak Okrężny wokół Łodzi. Miejscowość leży także w sąsiedztwie lasów (rezerwat Wolbórka i Molenda). Polecamy także skorzystanie z Miejskiego Centrum Sportu i Wypoczynku (z basenami i szeroką ofertą rekreacyjną) oraz z wypoczynku nad stawami rybnymi w Żerominie (5 km na wschód od Tuszyna).

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe76/pokój
pokoje3 osobowe84-114/pokój
pokoje4 osobowy112-152/pokój
pokoje5 osobowy120/pokój

Pokoje

W naszej ofercie: część pokoi z łazienkami.

Obiekt

Do dyspozycji gości: ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa, ogólnodostępne łazienki. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także możliwość grillowania.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe
pokoje wieloosobowe
Obiekt
parking
W pokojach / domkach
łazienka
Ogólnodostępne
grill
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single
podobne w okolicy
kwatery prywatne w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Klinika Inventiva Tuszyn ~ 916 m
- Kościół Św. Witalisa Męczennika w Tuszynie ~ 1.16 km
- Kościół Św. Krzysztofa w Tuszynie ~ 2.79 km