Pensjonat Rondo

Pensjonat Rondo
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
Obłaczkowo, Września, wielkopolskie
za nocleg od
70 PLN
liczba miejsc
10

O nas

W województwie wielkopolskim koło Wrześni znajduje się wioska Obłaczkowo. Właśnie tam przy skrzyżowaniu drogi krajowej 92 i autostrady A2 mieści się Pensjonat Rondo. Położony jest 25 kilometrów od Gniezna i 50 kilometrów od Poznania. W obiekcie znajduje się 10 miejsc noclegowych. Posiadamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe. Pomieszczenia są wyposażone w telefon, dostęp do internetu, telewizor oraz pełny węzeł sanitarny. Pokoje posiadają swoje niezależne wejścia. Zapewniamy też pyszne śniadania i usługi cateringowe. Przy pensjonacie można pozostawić samochód na parkingu. Pobliska Września to warte odwiedzenia miasto. Znajdziemy w nim wiele zabytkowych obiektów, w tym kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Stanisława Biskupa Męczennika, postawiony w połowie XV wieku. Wart obejrzenia jest neogotycki i poewangelicki kościół Świętego Ducha czy drewniana świątynia Świętego Krzyża z II połowy XVII wieku. W miejscowości zobaczymy również zespół pałacowy, składający się z parku miejskiego, powstałego na przełomie XVIII i XIX wieku i pałacu z roku 1870. Można obejrzeć jeszcze ratusz z I połowy XX wieku czy willę starosty. Można też zajrzeć do szkoły z połowy XIX wieku, w której swoją siedzibę ma Muzeum Regionalne im. Dzieci Wrzesińskich. W mieście znajdziemy także wozownię z 1910 roku czy kamienicę z oficynami z I połowy XX wieku. Oprócz zabytków można też udac się do Parku im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, w którym mieści się jeden z trzech miejskich pomników przyrody – głaz narzutowy z granitu. Drugim takim obiektem jest platan wschodni, którego można podziwiać w Parku Miejskim im. Dzieci Wrzesińskich. Trzeci z pomników przyrody to dąb szypułkowy na ulicy 3 Maja. Warto także udać się do pobliskiego Gniezna, z licznymi zabytkami i atrakcjami turystycznymi. Największych z zabytków jest Katedra Gnieźnieńska wraz ze słynnymi Drzwiami Gnieźnieńskimi. Warta uwagi jest też Kolegiata i kościół Świętego Jerzego.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe1110/pokój
pokoje2 osobowe4150/pokój
pokoje3 osobowe1210/pokój

Cena dostawki 50 PLN od osoby.

W cenie noclegu podatek VAT, parking.

Możliwość dokupienia śniadania.
Cennik nie obowiązuje w okresie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokojach: TV, telefon, dostęp do internetu.

Obiekt

Pensjonat otwarty w 2006 roku.

Na terenie obiektu parking.

Gastronomia

Oferujemy śniadania.

Prowadzimy działalność cateringową.

Położenie

Obiekt położony przy skrzyżowaniu autostrady A2 (Warszawa - Poznań) i drogi krajowej 92 (Wrocław - Gdańsk), 50 km od Poznania, 25 km od Gniezna.

Zapraszamy

Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.

Zadowoleni klienci o nas


Bardzo dobra obsługa, w pokojach czysto - wszystko zadbane. pokoje jak na pensjonat przestronne - spora łazienka. parking wystarczający, okolica zagospodarowana. Przytulnie i kulturalnie. Polecam

Pobliskie miejscowości

Września ~2.1 km
podobne w okolicy
noclegi w okolicy