hostele Września

 • Nocleg92
  ceny od
  16 PLN
  za nocleg
  Psary Małe
  liczba miejsc: 20
  Posiadamy pokoje jedno, dwu i trzyosobowe z łazienkami oraz mieszkania do wynajęcia we Wrześni, Nekli jak i w bliskiej okolicy tych miast. Zapraszamy firmy jak i osoby indywidualne. Dla firm wynajmujących długoterminowo specjalna cena. Zapraszam.
 • Hostel Centrum Września
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Września
  liczba miejsc: 30
  Pokoje komfortowo wyposażone. Na apartament składa się: 2 sypialnie, pokój dzienny, taras. Do dyspozycji gości ogólnodostępne łazienki. Na terenie obiektu parking oświetlony i monitorowany. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.
 • Loft18 Hostel
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Września
  liczba miejsc: 19
  W pokojach TV, DVD. Do dyspozycji gości: ogólnodostępna łazienka, kuchnia z jadalnią. Na terenie obiektu parking bezpłatny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.
 • Hostel Września
  ceny od
  24 PLN
  za nocleg
  Białężyce
  liczba miejsc: 250
  Pokoje o zróżnicowanym standardzie. W pokojach: szafki zamykane na klucz, stolik i krzesła. W niektórych pokojach: TV. Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, kuchnie wyposażone w lodówki, kuchenki elektryczne, czajniki. Obiekt jest: na terenie ogrodzonym, monitorowany. Na terenie ob...