Agroturystyka Wiesława Pańko

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
m. Rajskie, Wołkowyja, podkarpackie
za nocleg od
25 PLN
liczba miejsc
12

O nas

Wymarzony wypoczynek w Bieszczadach? Czemu nie! Szukając optymalnej oferty zakwaterowania warto pod uwagę wziąć Bieszczady Solina noclegi. To kompleks gospodarstwa agroturystycznego Sękówka mającego w swojej ofercie domki letniskowe i apartamenty w miejscowości Bóbrka oraz Rajskie niedaleko Soliny. Zarówno położenie, jak i poziom zakwaterowania to najlepszy wybór w okolicy. Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy obiekty o zróżnicowanym standardzie: - Trzy apartamenty nad Zalewem Myczkowieckim, 2, 5 km od Soliny; - Domek letniskowy dla 5-8 osób nad Zalewem Myczkowskim, 2, 5 km od Soliny - Domek letniskowy dla 8-12 osób nad Zalewem Solińskim. Każdy z obiektów posiada salon, jadalnie, w pełni wyposażoną kuchnię. Dodatkową korzyścią jest kominek oraz ogród, w którym istnieje możliwość rozpalenia grilla, ogniska, a także ciekawie zaaranżowany ogród z wydzieloną dla dzieci przestrzenią.

Wybór noclegów Bieszczady Solina to najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz przyjemny klimat związany z bliskością natury. Tu każdy znajdzie chwilę dla siebie i naładuje swoje akumulatory w preferowany sposób. Spacery po okolicy, marsz jednym z licznych szlaków turystycznych to podstawa możliwości jakie tu znajdziemy. Warto jednak wiedzieć, że istnieje możliwość zażywania kąpieli słonecznych i wodnych, w pobliskich akwenach. Dzięki wypożyczalni sprzętu nasi goście mogą spróbować swoich sił w sportach wodnych. Kajaki i żagle to stały element krajobrazu. Zimą natomiast królują tu narty zarówno na stokach, jak i biegowe. Przygotowane zostały trasy, które z powodzeniem sprawdzają się do uprawiania narciarstwa biegowego. bez względu na porę roku nuda nam tu nie grozi!

Bieszczady Solina noclegi to rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę podczas planowania kolejnego urlopu. Wybierając się tu po raz pierwszy zawitamy jeszcze nie raz. To bowiem miejsce, do którego każdy chętnie wraca po kolejną dawkę wybitnych emocji, które na długo zapisują się w pamięci!

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
domki letniskowe1300/domek

Domki

Domek 8-12-osobowy. Na domek składa się: kuchnia, aneks kuchenny, pokój dzienny, pokój gościnny, 2 łazienki, 3 sypialnie.