zajazdy Polkowice

 • Zajazd Kresy
  ceny od 34 PLN
  liczba miejsc: 48
  Lubin
  Pokoje o zróżnicowanym standardzie, z łazienkami lub umywalkami. W pokojach radio, TV. Na terenie obiektu parking dozorowany. W recepcji kawa, herbata, zimne napoje.W pobliżu kompleks obiektów sportowych.W pobliżu parking strzeżony.
 • Zajazd U Zenka
  ceny od 60 PLN
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 20
  Polkowice
  Jesteśmy pod wrażeniem restauracji, z której skorzystaliśmy w czasie podróży w połowie września br. Tak obficie, smacznie i świeżo, po przystępnych cenach, w es... - Maria i Nikodem Kajdanowie
 • Zajazd Adria I
  ceny od 63 PLN
  liczba miejsc: 17
  Polkowice
  W cenie noclegu: śniadanie. Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, radio. Doskonale organizujemy: bankiety, imprezy rodzinne, przyjęcia okolicznościowe. Do dyspozycji gości: drink bar.
 • Zajazd U Macieja
  ceny od 60 PLN
  liczba miejsc: 13
  Jerzmanowa
  Liczba pokoi w obiekcie 6. Pokoje z łazienkami. Na terenie obiektu parking.
 • Zajazd Adria II
  ceny od 26 PLN
  liczba miejsc: 40
  Polkowice
  Na terenie obiektu parking. Dla aktywnych aquapark. Obiekt zlokalizowany przy głównej trasie A3. W pobliżu parking strzeżony.
 • Usługi Noclegowe, Restauracja Casablanca
  ceny od 25 PLN
  liczba miejsc: 60
  Głogów
  Oferujemy atrakcyjne zniżki dla stałych klientów. Doba pobytowa do uzgodnienia. Pokoje z łazienkami. W pokojach TV, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Oferujemy noclegi dla pracowników firm. Dane do przelewu:Nr konta: 26 1020 3017 0000 2502 0248 3840 (PLN)Usługi Noclegowe, Nocleg...

Zajazdy Polkowice - wszystkie propozycje poniżej. Poniższa oferta to zajazdy z wyżywieniem jak i samo wyżywienie. Propozycja miejscowości Polkowice to zajazdy, gdzie właściciele zadbają o Państwa miły pobyt i zadowolenie. Dokładne informacje jakie warunki oferują zajazdy - Polkowice znajdą Państwo po kliknięciu na poszczególne obiekty. Serdecznie zapraszamy - zajazdy - Polkowice.