pensjonat Pojezierze Bałtyckie

 • Pod Żurawiem
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 16
  Willa „Pod Żurawiem” oferuje miejsca noclegowe i SPA. To miejsce gdzie wypoczynek przebiega w ciszy, wśród przyrody i w komfortowych warunkach. Budynek znajduje się nad jeziorem w sąsiedztwie lasu ale zarazem na granicy miasteczka posiadającego wiele atrakcji turystycznych.
 • Pensjonat Hubertus
  ceny od
  43 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 58
  Pokoje z łazienkami. W pokoju: TV-SAT, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, konferencje. Oferujemy bogate menu.
 • Agroturystyka Szlachecki Dwór
  ceny od
  68 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 40
  Pokoje z łazienkami. W pokojach TV-SAT. Obiekt posiada salę bankietową na 170 osób. W okolicy: jeziora, staw. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.
 • Restauracja Monte Christo - Noclegi
  ceny od
  73 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 25
  Pokoje: z łazienkami. W pokojach: TV, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Na terenie obiektu: parking. Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe. Liczba miejsc w lokalu: 50. Czynne 12.00-23.00. Nasza specjalność to kuchnia: włoska, tradycyjna.
 • Amaltea - Dworek na Kaszubach
  ceny od
  75 PLN
  za nocleg
  liczba opinii: 8
  liczba miejsc: 22
  Amaltea to piękny dworek usytuowany w wyjątkowym miejscu. Panuje tu cisza i spokój. Warunki są bardzo dobre a gospodarze pomocni i uprzejmi. Kawkę można wypić n... - lidi...@....onet.pl
 • Leśny Domek
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 20
  Pokoje: z łazienkami. W pokoju: TV. Do dyspozycji gości: kuchnia z pełnym wyposażeniem, salon z kominkiem. Na terenie obiektu: parking. Do dyspozycji gości: sauna, basen ogrodowy. Dla aktywnych: boisko do siatkówki. możliwość całodziennego wyżywienia