hotele Chełmno

Oglądasz Chełmno (Chełmno / chełmiński / kujawsko-pomorskie).
Czy chodziło Ci o:

 • Hotel Centralny
  ceny od 60 PLN
  liczba miejsc: 36

  Hotel Centralny

  Chełmno
  W cenie noclegu śniadanie. Akceptujemy karty płatnicze. Możliwość rezerwacji miejsc.Niektóre pokoje z łazienkami. W pokojach: radio, TV-SAT, telefon. Do dyspozycji gości ogólnodostępne łazienki. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także kiosk. Obiekt posiada salę konferencyjną na 26 osób.
 • Europejskie Centrum Wymiany Młodzieży
  ceny od 52 PLN
  liczba miejsc: 57

  Europejskie Centrum Wymiany Młodzieży

  Chełmno
  Dodatkowe informacje: ceny dla grup do uzgodnienia. Pokoje z łazienkami. Na terenie obiektu także: pole namiotowe. Sala konferencyjna na 60 osób. Sale konferencyjne z profesjonalnym wyposażeniem. Dla aktywnych boisko sportowe. Do dyspozycji gości: restauracja. Liczba miejsc w lokalu: 80.
 • Hotel Karczma Chełmińska
  ceny od 80 PLN
  liczba miejsc: 30

  Hotel Karczma Chełmińska

  Chełmno
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV-SAT, telefon, dostęp do internetu.
 • Gościniec Pod Różą
  ceny od 68 PLN
  liczba miejsc: 23

  Gościniec Pod Różą

  Chełmno
  W cenie noclegu śniadanie. Pokoje z łazienkami. W pokojach: dostęp do internetu, TV. Wyposażenie łazienki: suszarka do włosów. W naszej ofercie pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W apartamencie kominek. Na recepcji fax i ksero.Na terenie obiektu parking strzeżony. Na ter...
 • Hotel-ik
  ceny od 54 PLN
  liczba miejsc: 22

  Hotel-ik

  Chełmno
  W cenie noclegu śniadanie. Pokoje z łazienkami. W pokojach: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV. Do dyspozycji gości aneks kuchenny.
 • Motel s5
  ceny od 75 PLN
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 20

  Motel s5

  Zbrachlin
  Rewelacyjny motel, Pełen komfort, nowe telewizory LED, na moje oko z 40", oczywiście z skonfigurowanym smartem, klimatyzacja, internet - działający w prze... - Karol