hostel Warmia

 • Agroturystyka Dom Nad Zielonym Stawem
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  liczba opinii: 12
  liczba miejsc: 23
  Spędziliśmy z mężem wspaniały urlop w "Domu nad Zielonym Stawem". Miejsce urokliwe. Świetna baza wypadowa - blisko przepiękne jeziora, kąpieliska, las... - Irena Chmielewska

 • Schronisko Młodzieżowe
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 40
  Do dyspozycji ogólnodostępne łazienki na korytarzu.Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, świetlica. Obiekt po generalnym remoncie, usytuowany przy Klubie Sportowym.Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, świetlica. Dla aktywnych: tenis stołowy - ping-pong, piłkarzyki, boisko sportowe.
 • Hostel Relaks
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 159
  Oferujemy standard hotelowy - pokoje z łazienkami, TV, telefonem, bezprzewodowym dostępem do internetu (Wi-Fi).Posiadamy również pokoje o niższym standardzie. Oferujemy pokoje trzyosobowe i dwa jednoosobowy z umywalkami. Łazienki znajdują się na korytarzu i są po generalnym remoncie.
 • Ardatel Business And Travel Services
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 40
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: dostęp do internetu, TV. Na terenie obiektu parking oświetlony i monitorowany.
 • Hostel Duet
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 20
  Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa. Na terenie obiektu parking.
 • Noclegi W Kamienicy
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 19
  W pokojach dostęp do internetu. Niektóre pokoje z aneksami kuchennymi. Pokoje o powierzchni: 1-os. 10 m2 2-os. 15 m2 3-os. 15 m2 4-os. 20 m2Do dyspozycji gości wspólne kuchnie i łazienki, pralka, żelazko. Na każdym piętrze taras z widokiem na olsztyńską Starówkę. W obiekcie...
 • Hostel Olsztyn
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 18
  Niektóre pokoje: z łazienkami i kuchniami. W pokojach TV. Do dyspozycji gości: bezprzewodowy internet (Wi-Fi), kuchnia z pełnym wyposażeniem.
 • Hostel Koszary
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 17
  Pokoje z łazienkami. Apartament z łazienką i aneksem kuchennym. Na terenie obiektu parking. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek!
 • Dom Anderssona
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  liczba miejsc: 16
  Łazienki na korytarzu. Apartament z łazienką i kuchnią. Do dyspozycji gości bezprzewodowy internet (Wi-Fi), ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa. Na terenie obiektu parking.
 • Hostel Olsztyn
  liczba miejsc: 14
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.
 • Akademik
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  W naszej ofercie pokoje dla studentów oraz turystów szukających noclegu w Olsztynie. W pokojach: tapczany, krzesła, biurka, szafy. Dla pokoi 1-osobowych łazienki na korytarzu. Pokoje 2-osobowe z łazienkami. Do dyspozycji gości dostęp do internetu, ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa...