Kemping Nad Rzeką Krutynią

Telefon
698 30...
adres
m. Ukta, warmińsko-mazurskie
za nocleg od
17 PLN
liczba miejsc
320

O nas

Zapraszamy do skorzystania z oferty pola namiotowego „Nad Rzeką” w miejscowości Ukta. Jest to miejscowość zlokalizowana w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Ruciane-Nida nad rzeką Krutynią. Pole namiotowe jest popularnym kierunkiem turystów zmierzających w rejony Mazur. Turyści wybierający pole namiotowe „Nad Rzeką” mają do dyspozycji węzeł sanitarny w postaci czterech kabin natryskowych, umywalek oraz zlewozmywaków, a także toalet o wysokim standardzie. Na miejscu można także skorzystać z atrakcji jaką jest bania mazurska, czyli sauna nagrzewana drewnem. Do dyspozycji gości znajdują się także oświetlone i zadaszone wiaty z dostępem do prądu. Osoby zainteresowane aktywnością fizyczną i ruchem mogą skorzystać z pola do siatkówki oraz koszykówki. Dla dzieci przewidziano drewniane huśtawki oraz piaskownicę. Zaplecze sanitarne pola namiotowego jest utrzymywane w dobrym stanie. W cenę noclegu na polu namiotowym wliczone jest korzystanie z toalet oraz umywalek. W cenie turyści mogą także korzystać z wiat, w których można naładować telefon lub schronić się przed deszczem. Goście spożywają tam także przygotowane posiłki. Dodatkowych opłat wymaga miejsce parkingowe dla samochodu osobowego oraz samochodu z przyczepą campingową, podłączenie prądu do przyczepy campingowej oraz skorzystanie z pryszniców. Płatne jest także korzystanie z sauny. Na polu namiotowym mogą przebywać zwierzęta. Obowiązuje symboliczna opłata za psa. Turyści mogą także skorzystać z drewna na ognisko, które znajduje się na miejscu. W cenie zawarta jest opłata za rozpałkę oraz kijki do kiełbasek. Szczególnie polecaną atrakcją jest spływ kajakowy rzeką Krutynią. Przebiega tędy popularny szlag kajakowy Krutyni przez Puszczę Piską. Od jeziora Mokrego szlak przebiega także przez malownicze krajobrazy Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Szlak ma długość 91 km. Turyści cenią malownicze krajobrazy i otaczającą przyrodę, która pozwala odpocząć i zregenerować siły.

Ceny na kempingu - informacja dodatkowa

CENNIK
nocleg - 17 PLN/osoba.
- nie pobieramy dodatkowych opłat za rozbicie namiotu
- dzieci do lat 4 - bezpłatnie, do lat 8 - 10 PLN,
- rabaty dla stałych Klientów, dużych zorganizowanych grup oraz Posiadaczy Karty Euro26
- w cenę noclegu wliczone jest m.in. korzystanie z toalet i umywalek z ciepłą wodą i mydłem w płynie, zlewozmywaków z płynem do mycia naczyć oraz "wiatek", w których możecie Państwo np. naładować komórkę czy przygotować i zjeść posiłek
samochód osobowy 8 PLN
samochód z przyczepą campingową 15 PLN
podłączenie prądu (do przyczep camp.) 8 PLN prysznic (czynny w godz. 8.00-11.00 oraz 17.00-21.00) 8 PLN/osoba
sauna 15 PLN/osoba/1h
pies 5 PLN
drewno na ognisko (w cenie rozpałka oraz kijki do kiełbasek) 40 PLN/taczka.

Obiekt

Najsłynniejsze pole namiotowe na szlaku Krutyni!
Pole namiotowe "Nad rzeką" Krutynią istnieje od 1990 roku. Dzięki ciągle powiększającej się liczbie odwiedzających nas turystów, mogliśmy z roku na rok stwarzać coraz lepsze warunki pobytu na naszym polu.
W roku 1993 zbudowaliśmy saunę (banię mazurską) nagrzewaną drewnem. W międzyczasie wybudowaliśmy 4 wiaty (oświetlone zadaszenia z dostępem do prądu).
Od 1999 roku na polu znajdują się również 4 kabiny natryskowe oraz umywalki i zlewozmywaki.
Od kilku lat na terenie pola - toalety o wysokim standardzie!

Atrakcje w obiekcie

Na terenie biwaku znajduje się również pole do siatkówki oraz kosza, jak również drewniane huśtawki oraz piaskownica.

Zapraszamy

Zapraszamy.

Atrybuty / atuty

Obiekt
akceptacja zwierząt
parking
Ogólnodostępne
kuchnia ogólnodostępna
czajnik
miejsce na ognisko
Rekreacja
boisko sportowe
trasy rowerowe
spływy kajakowe
sporty wodne
wędkowanie
Basen i odnowa biologiczna
sauna
Dla dzieci
przyjazny dzieciom
piaskownica
Języki
angielski
Oferta dla
grupy

Ważne informacje

podobne w okolicy
kempingi w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Ukcie ~ 378 m