Ośrodek Wypoczynkowy Leśna Przystań U Joli

Telefon
698 30...
adres
Borsk, Wiele, pomorskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
50

O nas

Kaszuby są jednym z najatrakcyjniejszych rejonów Polski. Położone w jej północnej części, wypełnione lasami i jeziorami, nad które bardzo chętnie przybywają turyści. Jedną z miejscowości, które warto odwiedzić jest Borsk. Jest to niewielka wieś usytuowana w gminie Karsin nad jeziorem Wdzydzkim. Znajduje się tam pewien obiekt noclegowy, o którym warto dowiedzieć się nieco więcej.

Chodzi tu o ośrodek wypoczynkowy „Leśna przystań u Joli”. Miejsce to jest organizatorem wczasów rodzinnych, obozów sportowych, młodzieżowych biwaków, imprez okolicznościowych, grzybobrań, czy ognisk. Ten niewielki, przytulny i spokojny ośrodek wczasowy posiada do dyspozycji odwiedzających tak pole namiotowe i kempingowe jak i domki. Udogodnieniem dla odwiedzających jest to, ze pole posiada własny węzeł sanitarny. Z kolei domki zostały wyposażone w łazienki, również z pełnym węzłem sanitarnym. Można wybierać spośród 2, 3 i 4 osobowych. Niestety nie posiadają one aneksów kuchennych. Tak więc nie ma problemu, by każdy znalazł miejsce noclegowe, które będzie mu najbardziej pasowało. Co więcej ośrodek wypoczynkowy posiada również dwie dziesięcioosobowe sale. Będą one idealne dla zorganizowanych grup młodzieży. Tego typu wczasowicze mogą liczyć na pełny zestaw posiłków, ogniska, dyskoteki, pole do siatkówki oraz kometki. Sami jednak muszą zatroszczyć się o śpiwory i pościel. Do dyspozycji wszystkich przybywających jest również restauracja z bilardem i innymi grami, a także sklep spożywczo-przemysłowy, w którym spokojnie można uzupełnić własne zapasy. Dodatkowo skorzystać można również z miejsca na ognisko oraz wyznaczonego miejsca przeznaczonego do kąpieli.

W okolicznych miejscowościach znajdują się godne uwagi atrakcje turystyczne, które z pewnością urozmaicą wypoczynek. Należą do nich: dom odwrócony „do góry nogami” w Szymbarku, kamienne kręgi i muzeum w Odrach, najwyższy punkt widokowy w okolicy w miejscowości Wieżyca, Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich, Kalwaria i Muzeum Ziemi Zaborskiej we Wielu, Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, czy miejscowość Chojnice. Czyste jezioro, wspaniały, urozmaicony mikroklimat i plaża to idealna recepta na udane wczasy. Nie pozostaje więc nic innego jak wybór terminu i rezerwacja miejsca.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
domki kempingowe2535-40/osoba

Ceny na kempingu - informacja dodatkowa

Pole namiotowe z pełnym zapleczem.

Domki

Na domek składa się: 2 sypialnie, łazienka, taras.

Domki: 2, 3, 4-osobowe.

Obiekt

Obiekt czynny: od maja do września.

Na terenie obiektu: parking.

Gastronomia

Oferujemy: możliwość wyżywienia.

Zapraszamy

Borsk jest też wspaniałą bazą wypadową dla wycieczek pieszych, rowerowych i wodniackich.

Atrybuty / atuty

Rodzaj oferty
domki
Oferta dla
grupy

Ważne informacje

Pobliskie miejscowości

Wiele ~5.0 km
podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- rezerwat przyrody Wyspa Ostrów Mały ~ 1.73 km