Kemping Nr 182

Telefon
698 30...
adres
ul. Słoneczna, Piaski, Krynica Morska, pomorskie
za nocleg od
20 PLN
liczba miejsc
240

O nas

Camping nr 182 znajduje się w Krynicy Morskiej przy ul. Słonecznej 4a. Na obszarze o powierzchni 1 ha do dyspozycji turystów przeznaczamy teren pod namioty i przyczepy. Otacza go zalesione wzgórze oraz wody Zalewu Wiślanego. Z naszego campingu korzystają turyści polscy i zagraniczni, którzy podziwiają walory pięknego kąpieliska. Camping Piaski utrzymany jest w swojej naturalnej formie, ze skanalizowanymi toaletami. Dla gości, którzy nie chcą nocować w namiotach, oferujemy nasze przyczepy i domki campingowe. Posiadamy także urządzenia potrzebne turystom caravaningowym. Jednostki żaglowe można cumować w sąsiadującym porcie rybackim. Oferta naszego campingu jest atrakcyjna pod względem cen. Cena pobytu za dobę zaczyna się od 12 zł. Akceptujemy pobyt z psami. Za dodatkową opłatą, istnieje możliwość podłączenia prądu do namiotu oraz korzystania z natrysku z ciepłą wodą.

Camping 182 położony jest na terenie wsi potocznie zwanej Piaski, czyli Nowa Karczma. To ostatnia osada na Mierzei Wiślanej, w odległości ok. 4 km od Obwodu Kaliningradzkiego. Centrum Krynicy Morskiej oddalone jest od Piasków o ok. 13 km. Wioska do niedawna była cichym miejscem, a dziś przyciąga miłośników nadmorskich krajobrazów, rozległych plaż i złotego piasku. To tutaj można zasmakować pysznych ryb i czerpać z wzbogaconego o zapach żywicy i jod powietrza. W pobliskiej Krynicy Morskiej można korzystać z wielu atrakcji oraz rozrywkowych lokali, które tętnią życiem do późnych godzin wieczornych. Do turystycznych punktów należy tutaj Wielbłądzi Grzbiet (najwyższa wydma na Mierzei Wiślanej) oraz krynicki port. Stąd odpływają rejsy do Fromborka, Elbląga, Tolmicka, rejsy widokowe po Zalewie oraz do Kaliningradu. W Krynicy warto zwiedzić latarnię morską i Kościół Św. Piotra Apostoła i Św. Franciszka.

Ceny na kempingu - informacja dodatkowa

Opłaty na polu kempingowym za dobę: osoba dorosła 20 PLN, rozbicie namiotu 8 PLN, przyczepa kempingowa 19 PLN, samochód osobowy 9 PLN.

Obiekt

Do dyspozycji gości ogólnodostępne łazienki.

Obiekt czynny od 28.04 do 10.09.

Na terenie obiektu wypożyczalnia rowerów wodnych.

Na terenie obiektu także sklep spożywczo-przemysłowy.

Położenie

Do morza 900 m.

W pobliżu przystanek autobusowy.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Dodatkowe usługi
wypożyczalnia samochodów
Rekreacja
wypożyczalnia rowerów
sporty wodne
Oferta dla
grupy

Pobliskie miejscowości

Krynica Morska ~11.2 km
podobne w okolicy
kempingi w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Kościół Matki Bożej Gwiazdy Morza w Piaskach-Drużkowie ~ 619 m