Kemping Nr 182

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Słoneczna, Piaski, Krynica Morska, pomorskie
za nocleg od
20 PLN
liczba miejsc
240

O nas

Camping nr 182 znajduje się w Krynicy Morskiej przy ul. Słonecznej 4a. Na obszarze o powierzchni 1 ha do dyspozycji turystów przeznaczamy teren pod namioty i przyczepy. Otacza go zalesione wzgórze oraz wody Zalewu Wiślanego. Z naszego campingu korzystają turyści polscy i zagraniczni, którzy podziwiają walory pięknego kąpieliska. Camping Piaski utrzymany jest w swojej naturalnej formie, ze skanalizowanymi toaletami. Dla gości, którzy nie chcą nocować w namiotach, oferujemy nasze przyczepy i domki campingowe. Posiadamy także urządzenia potrzebne turystom caravaningowym. Jednostki żaglowe można cumować w sąsiadującym porcie rybackim. Oferta naszego campingu jest atrakcyjna pod względem cen. Cena pobytu za dobę zaczyna się od 12 zł. Akceptujemy pobyt z psami. Za dodatkową opłatą, istnieje możliwość podłączenia prądu do namiotu oraz korzystania z natrysku z ciepłą wodą.

Camping 182 położony jest na terenie wsi potocznie zwanej Piaski, czyli Nowa Karczma. To ostatnia osada na Mierzei Wiślanej, w odległości ok. 4 km od Obwodu Kaliningradzkiego. Centrum Krynicy Morskiej oddalone jest od Piasków o ok. 13 km. Wioska do niedawna była cichym miejscem, a dziś przyciąga miłośników nadmorskich krajobrazów, rozległych plaż i złotego piasku. To tutaj można zasmakować pysznych ryb i czerpać z wzbogaconego o zapach żywicy i jod powietrza. W pobliskiej Krynicy Morskiej można korzystać z wielu atrakcji oraz rozrywkowych lokali, które tętnią życiem do późnych godzin wieczornych. Do turystycznych punktów należy tutaj Wielbłądzi Grzbiet (najwyższa wydma na Mierzei Wiślanej) oraz krynicki port. Stąd odpływają rejsy do Fromborka, Elbląga, Tolmicka, rejsy widokowe po Zalewie oraz do Kaliningradu. W Krynicy warto zwiedzić latarnię morską i Kościół Św. Piotra Apostoła i Św. Franciszka.

Ceny na kempingu - informacja dodatkowa

Opłaty na polu kempingowym za dobę: osoba dorosła 20 PLN, rozbicie namiotu 8 PLN, przyczepa kempingowa 19 PLN, samochód osobowy 9 PLN.

Obiekt

Do dyspozycji gości ogólnodostępne łazienki.

Obiekt czynny od 28.04 do 10.09.

Na terenie obiektu wypożyczalnia rowerów wodnych.

Na terenie obiektu także sklep spożywczo-przemysłowy.

Położenie

Do morza 900 m.

W pobliżu przystanek autobusowy.

Pobliskie miejscowości

Krynica Morska ~11.2 km
podobne w okolicy
Pokoje Gościnne Magdalena Brzezińska
za nocleg od 45 PLN
~0.3 km
Pokoje Gościnne u Beaty
za nocleg od 50 PLN
~0.3 km
Kompleks Obiektów w Piaskach
za nocleg od 35 PLN
~0.7 km
kempingi w okolicy
Dom Wczasowy Gallus
za nocleg od 45 PLN
~12.3 km
noclegi w okolicy
Pokoje Gościnne Pasja
za nocleg od 50 PLN
~1.2 km
Pokoje Gościnne
za nocleg od 30 PLN
~9.4 km
Pokoje Gościnne Restauracji Don Roberto
za nocleg od 47 PLN
~9.7 km