Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Karpik

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
m. Graboszyce, Zator, małopolskie
za nocleg od
45 PLN
liczba miejsc
20

O nas

Graboszyce to wioska w województwie małopolskim, która znajduje się 6 kilometrów od Zatoru. W tej miejscowości znajdziemy Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Karpik. Dzięki dogodnej lokalizacji można odpocząć tu w spokoju i napawać się pięknem okolicznej scenerii. Blisko nam także do magicznego Krakowa, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej czy Oświęcimia. W obiekcie znajdują się pokoje gościnne, restauracja, i kawiarnia. Posiadamy także sale konferencyjną. Zapraszamy turystów indywidualnych i grupy zorganizowane, którym oferujemy tanie noclegi i smaczne posiłki. W ośrodku można odpocząć w jednym z 20 pokoi gościnnych. Jeden z nich jest przystosowany do wypoczynku osób niepełnosprawnych. W pomieszczeniach jest łazienka i telewizor. Dysponujemy pokojami jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowymi. Istnieje możliwość negocjacji cen przy pobycie grup zorganizowanych. W obiekcie działa restauracja, serwująca bogate menu. Naszą specjalnością jest wędzony karp. Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych - można u nas urządzić komunie, wesela, chrzciny, bankiety czy studniówki. Organizujemy również imprezy integracyjne czy szkoleniowe. Dzięki temu, że posiadamy przestronną i klimatyzowaną salę konferencyjną na 120 osób, możemy urządzać szkolenia, konferencje czy wykłady. Sala jest wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny. W zajeździe znajduje się łowisko przystosowane do wędkarstwa karpiowego. Zbiornik ma 6 hektarów i należy wcześniej zarezerwować stanowisko. Jest także mały staw (2,6 hektara), na który wydaje się jednodniowe zezwolenia. Jeden karp do 50 centymetrów gratis. Oprócz łowiska Gośce mogą skorzystać z tenisa ziemnego, dla dzieci są przejażdżki na koniku i plac zabaw. Istnieje także możliwość zorganizowania grilla i rozpalenia ogniska. W obiekcie działa internet wi-fi. W samej miejscowości warto obejrzeć zabytkowy dwór obronny, wybudowany w stylu renesansowym oraz XVI-wieczny drewniany kościół. W oddalonym o kilka kilometrów Zatorze godny uwagi jest gotycki kościół i zespół pałacowy.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe70/pokój
pokoje2 osobowe90/pokój
pokoje3 osobowe135/pokój
pokoje4 osobowe180/pokój

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Imprezy i konferencje

Sala konferencyjna na 50 osób.

Gastronomia

Nasza specjalność to kuchnia tradycyjna, polska. Specjalność zakładu karp wędzony.

Zadowoleni klienci o nas


Bardzo miła obsługa , pokoje czyste , wysoki standard , łóżka wygodne , śniadania słuszna porcja . Była nas grupa rodzinna 10 osobowa , wszystko było jak trzeba . Bardzo polecam . !!! :)