Sanatorium Grażyna

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Traugutta, Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
za nocleg od
89 PLN
liczba miejsc
160

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe114-154/osoba
pokoje2 osobowe98-138/osoba
pokoje3 osobowe89-129/osoba
pokoje typu studio

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Zadowoleni klienci o nas


Jeżeli wybierasz się tam po zdrowie tak jak ja z żoną a nie poszpanować to jest to znakomite miejsce do podratowania zdrowia i na udany wypoczynek ! Pokój z łazienką, lodówką i tv, wszędzie czysto, funkcjonalnie i wygodnie. Dom położony w centrum miasta a w miejscu zacisznym, jednocześnie wszędzie stąd blisko zarówno do tężni jak i do centrum. Obsługa na wysokim poziomie, panie z kuchni świetnie i smacznie gotują, pokoje utrzymane w czystości. Wszystkim planującym miły pobyt w Sanatorium „GRAŻYNA” gorąco polecamy
Jutro kończę pobyt.Jest rewelacyjnie.Zabiegi super ,pesonel przemiły,wyżywienie bardzo dobre i dla wszystkich starczało w zupełności..pokoje czyściutkie,co 2 dni sprzątane.Na basen solankowy spacerkiem przez park wśród śpiewu ptaków-rewelka .Szkoda,że to już koniec pobytu.
Do sanatorium jechałam głównie z myślą podreperowania zdrowia i pod tym względem jestem bardzo zadowolona. Po zabiegach o wiele lepiej się czuje. Były masaże, borowiny, kąpiele, ruchowe ćwiczenia i masa innych typów, których człowiek nawet nie spamięta. Pozytywne efekty tej wizyty czuje do dziś.