Hotel Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

Telefon
698 30...
adres
m. Grabanów, Biała Podlaska, lubelskie
za nocleg od
26 PLN
liczba miejsc
71

O nas

Dworek - Hotel Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego to obiekt zlokalizowany w niezwykle malowniczym i atrakcyjnym architektonicznie dworku pochodzącym z XIX wieku, schowanym wśród bujnego lasu liściastego w miejscowości Grabanów, w gminie Biała Podlaska. Zespół Dworski, w skład którego wchodzi dwór, park oraz stajnie został wpisany do rejestru zabytków Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

Aby dostać się z Białej Podlaskiej do ośrodka, trzeba pokonać ok. 4 km na północ od miasta, co zajmie samochodem ok. 5 minut. Dogodny dojazd do hotelu gwarantowany jest dzięki drodze krajowej nr 2, prowadzącej z Grabanowa do Siedlec (70 km) czy Warszawy.

Centrum Edukacji Ekologiczno-Rolniczej w Grabanowie to nowoczesny ośrodek gwarantujący wypoczynek w cichej i atrakcyjnej okolicy, a jednocześnie w nowym i o podwyższonym standardzie obiekcie. Do dyspozycji naszych gości oddajemy pokoje wraz z łazienkami, z przeznaczaniem dla 1 do 5 osób. Łącznie dysponujemy 45 miejscami noclegowymi. Hotel Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego to nie tylko baza noclegowa, ale również nowoczesne centrum edukacyjne, organizator kursów, szkoleń wystaw, imprez okolicznościowych, wesel czy koloni dla najmłodszych.

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem multimedialnym w klimatyzowanej sali konferencyjnej mogącej pomieścić do 200 osób. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również 2 sale szkoleniowe mieszczące łącznie 60 osób, z pełnym wyposażeniem biurowym oraz tablicami i flipchartami.

Nasz budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi, a także dysponuje miejscem na ognisko i grilla.

Jedną z większych atrakcji turystycznych w okolicy jest zespół pałacowo-parkowy Radziwiłłów w Białej Podlaskiej znajdujący się w odległości ok. 6 km od Hotelu Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Zamek wybudowano w XVII w. na zlecenie Aleksandra Ludwika Radziwiłła. Budynek został postawiony na planie gwiazdy pięcioramiennej oraz otoczony wałem ziemi i fosą. Do chwili obecnej w dobrym stanie zachowały się takie obiekty jak: brama wjazdowa, wieża wartownicza czy kaplica zamkowa z ok. 1620 r.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty298/apartament
pokoje1 osobowe260/pokój
pokoje2 osobowe2052-80/pokój
pokoje4 osobowe378/pokój
pokoje5 osobowe2150/pokój

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: radio, TV-SAT.

Obiekt

Obsługa w języku: niemieckim, rosyjskim. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także miejsce na ognisko.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 60. Czynne całą dobę. Liczba dań do wyboru 10. Obiad 15 PLN. Do dyspozycji gości drink bar.

Położenie

Hotel znajduje się w dworze z XVIII wieku.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje jednoosobowe
pokoje dwuosobowe
pokoje czteroosobowe
pokoje wieloosobowe
Obiekt
parking
W pokojach / domkach
łazienka
balkon
Ogólnodostępne
miejsce na ognisko
Posiłki i napoje
drink bar
Organizacja imprez
sala konferencyjna
Języki
angielski
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single

Pobliskie miejscowości

Biała Podlaska ~5.3 km
podobne w okolicy
hotele w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Dom Pomocy Społecznej Biała Podlaska ~ 990 m
- Pałac w Grabanowie ~ 1.03 km
- Zespół pałacowo-parkowy Radziwiłłów w Białej Podlaskiej ~ 2.71 km