Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik

Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Widok, Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
za nocleg od
105 PLN
liczba miejsc
146

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 osobowe360/apartament
pokoje1 osobowe105-170/osoba
pokoje2 osobowe105-156/osoba
pokoje3 osobowe105-139/osoba
pokoje4 osobowe105-123/osoba

Nocleg z wyżywieniem (koszt pobytu) 107-173 zł od osoby.
W cenie: nocleg, wyżywienie, opieka medyczna, do 3 zabiegów leczniczych dziennie (w dni zabiegowe wg wskazań lekarza z listy zabiegów wliczonych w cenę) oraz część programu popołudniowego przygotowanego przez animatora kultury.
Parking niestrzeżony płatny 6 zł/doba.
Opłata uzdrowiskowa płatna 3,70 zł za każdy dzień od osoby.

Pokoje

Oferujemy: pokoje 1 i 2-osobowe z WC i umywalką, 1, 2, 3 i 4-osobowe z łazienką, 2-osobowe apartamenty oraz pokoje 2 i 3-osobowe o podwyższonym standardzie. W pokojach: TV, radio, telefon.

Obiekt

Na terenie obiektu parking, park o powierzchni 2 ha z ogrodem oraz miejscem na grill i ognisko. Proponujemy zajęcia fakultatywne prowadzone przez animatora kultury.

Zabiegi

Nasze profile lecznicze to: narząd ruchu, kardiologia, pulmunologia, neurologia, reumatologia, cukrzyca, zaburzenia przemiany materii, SM (stwardnienie rozsiane), rehabilitacja kobiet po mastektomii.
Wykonujemy ok. 50 rodzajów zabiegów leczniczych z zakresu: fizykoterapii, balneo i hydroterapii, kinezyterapii, masaże i inhalacje.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: sala gimnastyczna, siłownia, boisko sportowe, tenis stołowy - ping-pong, rowery, kijki do Nordic Walking.

Gastronomia

Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Na specjalne życzenie różne diety.

Do dyspozycji gości kawiarnia.

Położenie

Sanatorium położone w strefie uzdrowiskowej A, w miejscu o małym nasileniu ruchu drogowego, na terenie własnego 2-ha parku-ogrodu.

Atuty

Własny dwuhektarowy park - ogród na ogrodzonym terenie.

Majówka 2018 - Majówka

Proponujemy Państwu możliwość wykorzystania wiosennych dni na aktywny wypoczynek już od 28 kwietnia do 6 maja 2018 roku. Aby jak najlepiej wykorzystali Państwo swój pobyt majowy przygotowaliśmy na ten czas specjalny program, tak aby mogli Państwo wypocząć, skorzystać z zabiegów leczniczych, pobawić się i poznać nasze uzdrowisko.
Więcej informacji na naszej prywatnej stronie internetowej.

Video

Zadowoleni klienci o nas


To był udany pobyt . Widać tutaj troske o kuracjusza.Rehabilitacja,zabiegi,kuchnia,Pani Bozena i wszystko jest na piątkę. Pozdrawiam cały personel.Chemika w Ciechocinku.115pokój
Chcę podziękować pani Bożenie za wspaniałe wieczorki taneczne,za organizację wolnego czasu nie pozwala się nudzić.Panie rehabilitantki mają doświadczenie bo mają podejście do kuracjusza.jest naprawdę super.Dziękujemy warto tu przyjechać.Pokój 218 super zabiegi.
Bardzo udany pobyt ! Jedzenie super,dobrze dobrane zabiegi,bardzo mily personel,przesympatyczna pani k.o. Będę mile wspominać ,,Chemika,, za profesjonalizm !!