Hotel Beskid *

Hotel Beskid
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Olszówka, Bielsko-Biała, śląskie
za nocleg od
65 PLN
liczba miejsc
26

O nas

Hotel Beskid otworzyliśmy w malowniczej okolicy sprzyjającej wypoczynkowi i rekreacji. W sąsiedztwie znajduje się nie tylko Park Cygański Las, ale również ośrodki i szlaki turystyczne, gdzie można aktywnie spędzić czas wolny.

Na miejscu zastaniesz...

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w każdym pokoju znalazł się telewizor, radio oraz dostęp do Internetu za pomocą sieci WiFi – rozwiązania ułatwiające kontakt ze światem dla osób potrzebujących z nim stałego połączenia.

Akceptujemy wszelkiego rodzaju płatności oraz nie mamy problemu, kiedy właściciele przywożą ze sobą swoich pupili – po uprzednim kontakcie przygotujemy dla niego specjalne miejsce.

Nasz hotel organizuje także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, spotkania rodzinne, rocznice, wesela, komunie, chrzciny, stypy. Nieobce nam jest także goszczenie biznesmenów i trenerów przeprowadzających konferencje i szkolenia dla licznej grupy słuchaczy. Z naszej strony oferujemy cichą okolicę, profesjonalną obsługę, pyszne posiłki i atmosferę bliskiego kontaktu z naturą.

Pokoje, w których ćwierkają ptaki

Chlubimy się tym, że o poranku w naszych pokojach ćwierkają ptaki, budząc naszych gości swoim pięknym śpiewem. Sprzyja to relaksowi i podkreśla, że nasz hotel znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.

Mamy do zaoferowania pokoje jedno- i dwuosobowe, przy czym dwuosobowe znajdują się dwóch wariantach – z jednym lub dwoma osobnymi łóżkami (twin). Każdy przygotowany zgodnie ze standardami. Jednocześnie są zaprojektowane w zgodzie z panującą w całym obiekcie aurą wygody i odprężenia – urządzone w prostym stylu posiadają minimum niezbędnego sprzętu.

Okolica tętni życiem

Jeżeli naszym gościom zależy na aktywnym wypoczynku, możemy pochwalić się bogata ofertą atrakcji. W sąsiedztwie znajduje się kort tenisowy dostępny cały rok, basen pod gołym niebem i aquapark.

Nieco dalej znajduje się stok narciarki i kolejka gondolowa na Szyndzielnie, skąd można podziwiać majestatyczne widoki. Można też zdecydować się na spacer po miejskich błoniach i Koziej Górce.

W mieście oddalonym o 30 minut drogi znajduje się Muzeum Zamek Sułkowskich, stary rynek Podcienie oraz Muzeum Techniki i Włókiennictwa.

Jeżeli nasi goście zainteresowani są dłuższą wycieczką, będą mogli zwiedzić jezioro Żywieckie Zapora oraz Górę Żar i znajdującą się tam elektrownię wodną.

Wszystkie te atrakcje znajdują się zasięgu ręki, a my oferujemy pomoc we wskazaniu kierunki i udzieleniu pomocnych wskazówek, jak zorganizować czas wolny w czasie pobytu w naszym Hotelu Beskid.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe4100-130/pokój
pokoje2 osobowe11130-200/pokój

W cenie noclegu śniadanie.

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, radio, dostęp do internetu.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Imprezy i konferencje

Sala konferencyjna na 30 osób.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: korty tenisowe, basen odkryty, ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne.

Gastronomia

Do dyspozycji gości: kawiarnia. Oferujemy: wyżywienie na wcześniejsze zamówienie.

Położenie

Hotel położony w rekreacyjnej części miasta, na obrzeżach parku, w dzielnicy Cygański Las.