Szpital Uzdrowiskowy nr 1

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Armii Krajowej, Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
za nocleg od
127 PLN

O nas

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego Ciechocinek, które mieści się w centralnej Polsce, nieopodal zjazdu z autostrady A1 w województwie kujawsko-pomorskim. Miasto słynie przede wszystkim z przepięknych miejskich parków, fontann, a także tężni solankowych. Z pewnością każdy znajdzie tu odpoczynek, ciszę, spokój, relaks. Nasze uzdrowisko opiera się przede wszystkim na leczniczych źródłach solankowych. Posiadamy najdłuższy w całej Europie tężniowy kompleks, który stanowi naturalne inhalatorium. Oprócz tego dysponujemy unikalną na skalę światową fabryką soli. Podejmujemy się organizacji turnusów leczniczych, rehabilitacyjnych, profilaktycznych, a także turnusów rodzinnych, wakacyjnych, odchudzających, wypoczynkowych. Oferujemy też wiele atrakcji dla dzieci. Można u nas zorganizować także zjazd, konferencję, warsztaty. Oferujemy ponadto sporo produktów leczniczych, które wytwarzamy w oparciu o naturalne składniki. Przede wszystkim są to solanki, ług leczniczy, borowina, szlam. W kuracji stosujemy także wodę Krystynkę, która jest bardzo wysoko zmineralizowana. Posiadamy komfortowe pokoje z łazienkami oraz całodziennym wyżywieniem w cenie. W pokoju znajdą Państwo całkowite niezbędne wyposażenie. Nasze kwatery są różnej wielkości, każdy pokój ma dostęp do internetu, telewizor itp. Systematycznie remontujemy nasze obiekty i dbamy o zadowolenie gości. Ciechocinek to miasto uzdrowiskowe z wieloletnią tradycją. Wiele obiektów zostało już wpisanych na listę zabytków. Warto zobaczyć między innymi nasz zabytkowy Park Zdrojowy z pijalnią wód mineralnych. Oprócz tego uwagę turystów przyciąga Dworek Prezydenta RP, urokliwy Zespół Łazienek, zabytkowe tężnie, polowa cerkiew, stary dworzec kolejowy itp. Okolica jest również doskonała dla amatorów długich spacerów, wycieczek rowerowych itp. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bardzo często organizowane są tu różnego rodzaju imprezy i inne wydarzenia kulturalne, między innymi koncerty, festiwale itp.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe137-197/osoba
pokoje2 osobowe127-177/osoba

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Zadowoleni klienci o nas


Sanatorium pięknie położone przy dywanach kwiatowych.Duży teren za sanatorium w opłakanym stanie- schody zniszczone ,trawa nieskoszona/można tam założyć urządzenia do siłowni.Bardzo mały płatny parking.Opieka lekarska i pielęgniarska na poziomie.Zabiegi wykonywane sumiennie szczególnie przez p.Wiolettę z fizykoterapii.Panie kelnerki dwie Ewy,Kasia,Renata,Marta,Sylwia,Paulina i Romka przesympatyczne dziewczyny.Jedynie można mieć zastrzeżenie do wyżywienia- zupy nijakie,porcje maleńkie.Pan Krzysztof kierownik recepcji wraz z personelem bardzo uprzejmi - służyli zawsze pomocom.
Wspaniałe miejsce, naprawdę bardzo udany turnus. Tygodnie minęły tak szybko, że nawet nie zauważyłam kiedy. To zasługa oczywiście bardzo dobrej kadry medycznej, ale i innych kuracjuszy, których poznałam i z którymi miło spędziłam czas. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Szpitala Uzdrowiskowego nr 1, będę bardzo ciepło wspominać Ciechocinek.
Jestem zadowolona z pobytu w tym sanatorium,obsługa wysmienita zabiegi duzo mi pomogły a w szczególności borowina i masaz u bardzo sympatycznego Pana.Pani ordynator wspaniała i bardzo mila .Pozdrawiam w szczególności Panie sprzątajace z drugiego piętra;)Jeszcze do was wróce ....,Marzena.
polecam!!! Byłam tam z ZUS na leczenie rehabilitacyjne. pokoje ładne lecz małe. Trafiłam na 1 z 10 pokoji tam z balkonem.Czajnik w każdym pokoju musiałam tylko doplacic za TV ponad 60zł. Panie robiące zabiegi bardzo miłe i sympatyczne. Bedę wspominać Ciechocinek !!!