Pensjonat Uroczysko - Zaborek

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Kolonia, Janów Podlaski, lubelskie
liczba miejsc
100

O nas

Nasz pensjonat "Uroczysko Zaborek" to doskonałe miejsce nie tylko na wypoczynek, ale także na organizowanie konferencji, wesel czy podobnych uroczystości. Położenie na terenie Parku Krajobrazowego "Podlaski Przełom Bugu" zapewnia naszym gościom możliwość obcowania z piękną przyrodą w jej nienaruszonym stanie. Do dyspozycji gości oddajemy cały kompleks o powierzchni ponad 70 hektarów, na którym znajdują się przystosowane do pobytu turystów budynki. Jednorazowo swobodnie możemy przyjąć ponad 100 osób, dlatego też nawet większe grupy będą się u nas czuły swobodnie. Do dyspozycji gości oddajemy między innymi Starą Plebanię, wybudowaną w XIX wieku, gdzie znajduje się 14 pokoi gościnnych. Pochodzący z tego samego okresu Bielony Dworek to miejsce idealne na przykład na wesela. Na parterze bowiem znajduje się sala taneczna, jadalnia i pokój kominkowy, które bez problemu pomieszczą około 120 osób, zaś w pokojach na poddaszu wypoczywać może 20 osób. Na terenie pensjonatu znajduje się również dostosowany do potrzeb odwiedzających gości Stary Kościółek. Jego wnętrza zostały zaadoptowane na sale konferencyjne, które wyposażone są w najnowszy sprzęt i tym samym umożliwiają prowadzenie niemalże każdego szkolenia. Rodziny z chęcią zdecydują się na pobyt w Zaścianku, czyli chacie szlachty zaściankowej z XIX wieku. Stylowe wnętrza zapewnią spokojny wypoczynek, a położenia chaty nieco na uboczu ciszę i spokój. Do dyspozycji gości jest także wiatrak "Koźlak" z ciekawie urządzoną jadalnią oraz Leśniczówka, zapewniająca codziennie niezapomniane widoki. Nasi goście mogą ponadto korzystać z wielu innych, znajdujących się na terenie pensjonatu obiektów. Zalicza się do nich między innymi wiata biesiadna, molo czy dająca relaks bania. Restauracja serwuje niezwykle smaczne, regionalne potrawy, przygotowywane według starych sprawdzonych receptur. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu z wykorzystaniem wyłącznie świeżych składników najwyższej jakości, takich jak na przykład zioła z przydomowego ogrodu.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe190/osoba
pokoje2 osobowe150/osoba
pokoje3 osobowe140/osoba

W cenie noclegu pełne wyżywienie.

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Obiekt

Obsługa w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim.

W obiekcie: Plebania *** z 1880r., Bielony Dworek z 1844r., Wiatrak "Koźlak", Drewniany Kościółek.

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji 5 sal konferencyjnych. Wyposażenie sali: sprzęt audiowizualny. Doskonale organizujemy: szkolenia, kursy, imprezy towarzyskie, zjazdy. Dla zainteresowanych organizujemy: kuligi z zaprzęgiem konnym, zawody sportowe.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 100. Średnia cena obiadu 35 PLN. Możliwość pełnego wyżywienia w cenie 90 PLN. Nasza specjalność to kuchnia: regionalna, europejska.

Położenie

Obiekt położony jest na terenie Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, w lesie sosnowym.

Pensjonat "Uroczysko Zaborek" to zabytkowy, ponad 50 hektarowy kompleks starej drewnianej architektury przystosowanej do potrzeb hotelowych.