Ośrodek Wypoczynkowy Żabinka

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Wczasowa, Kruklanki, warmińsko-mazurskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
120

O nas

Nasz ośrodek sąsiaduje z jednym z największych punktów wypoczynkowych na Mazurach - Giżyckiem. Znajdujemy się w ogrodzonym punkcie pośrodku lasu, gdzie nasi goście mają swobodny dostęp do natury. Świeże powietrze i zapach lasu o poranku doskonale koją nerwy i dodają energii na resztę dnia. Nasz ośrodek umiejscowiliśmy nad dwom jeziorami Żabinką i Gołdopiwo, dzięki temu możemy zaoferować nie tylko atrakcje związane z wyprawą do lasu, ale również różnorodne sporty wodne. Jesteśmy w stanie pomieścić trzystu gości i przez okrągły rok przyjmujemy ich z otwartymi ramionami. Organizujemy kolonie, zielone szkoły, wczasy, obozy i imprezy okolicznościowe. Dokładamy wszelkich starań, aby odwiedzający opuścili nasz ośrodek pełni najlepszych wspomnień wakacyjnych i uczucia, że spędzili miło czas. Nasi opiekunowie mają odpowiednie przygotowanie i uprawienia, aby zajmować się uczestnikami kolonii. Wiemy, jak ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo ich dzieci, zwłaszcza z dala od domu, dlatego staramy się rozwiać ich obawy, zapewniają wykwalifikowaną kadrę. Bliskość natury sprawia, że w naszych pokojach zawsze panuje przyjemna atmosfera. Świeże, czyste powietrze wpada o poranku, ptaki ćwierkają, a sowy hukają wieczorami. Do użytku naszych gości przygotowaliśmy domki mogące pomieścić sześć do ośmiu osób oraz kilka pawilonów, gdzie znajdują się pokoje, w większości trzy- lub pięcioosobowe. Znajduje się w nich w pełni funkcjonalne wyposażenie – idealnie na czas dłuższego pobytu. Mimo umiejscowienia w lesie nie brakuje u nas wygód. Łazienki także wyposażone są w nowoczesną armaturę. W domkach znajduje się aneks kuchenny, telewizor, łazienka z prysznicem, taras i balkon. Są świetnym rozwiązaniem dla rodzin i grup turystów, którzy przybywają do nas zażyć zdrowego powietrza wolnego od spalin oraz wypoczynku na łonie natury. Nasi goście mogą swobodnie korzystać z należących do ośrodkach miejsc wypoczynkowo-rekracyjnych. Znajdują się u nas m. in. boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, kort tenisowy, boisko do koszykówki. Oferujemy pełne wyposażenie sportowe. Nie brakuje również miejsca na ognisko, które jest tradycyjnym wydarzeniem kolonijnym. Dodatkowo posiadamy rowery górskie i wodne oraz kajaki do pływania po przylegających jeziorach.

 

 

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
domki letniskowe6 osobowe35-45/osoba
dom letniskowy2 osobowe35-45/osoba
dom letniskowy4 osobowe35-45/osoba

Dzieci w wieku do 12 lat 50% zniżki.

Domki

Domki 2-6-osobowe. Na domek składa się: aneks kuchenny, łazienka, sypialnia, taras, pokój dzienny, balkon. W domku TV-SAT. Wyposażenie łazienki: WC, kabina prysznicowa.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: konferencje, ogniska, imprezy firmowe. Dla zainteresowanych organizujemy: kuligi z zaprzęgiem konnym.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: kolonie, zielone szkoły.

Zadowoleni klienci o nas


Cudowne miejsce na odpoczynek z dziećmi i nie tylko dużo atrakcji sportowych za nie dużą cenę ,jedzenie smaczne domki wyposażone bardzo dobrze czysto ,miło -ładnie ,właścicielka bardzo sympatyczna -pozdrawiamy .Polecam 100% gwarancja udanego wypoczynku I.M.S. z Gdyni
podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy