Restorante - Pizzeria Włoski Smak

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
Jarnołtówek, opolskie

Gastronomia

liczba miejsc: 100, lokal czynny: 12.00 - 22.00, średnia cena obiadu: 20 PLN, dania kuchni włoskiej

Zadowoleni klienci o nas


bardzo dobre jedzenie i przytulny klimat a obsługa rewelacyjna...zawsze jestem miło przyjety naprawde gratulacje dla szefostwa za dobór kelnerek
Bardzo miło, smacznie i przytulnie :)
Lokal przyzwoity, miła i kompetentna obsługa, jedzenie bardzo dobre, pizza -> prawie doskonała :) Uwaga !!! klienci z psami nie są obsługiwani - nawet na tarasie na zewnątrz lokalu. Nie jest ważne, że pies ma kaganiec i nie linieje (sznaucer miniatura). Nie obsługują, bo szef sobie tego nie życzy !?! Taki jest "Włoski Smak" :(
Restauracja godna polecenia. Zawsze tam jestem z moim Słonkiem. Miło przyjęci! Klimat po prostu super. Brawo dla szefa który zawsze tam jest zawsze przy swoim stoliku. Trzymajcie tak dalej! Pozdrawiam cały personel i dziękuję za niedzielny piękny wieczór.
Brawo dla szefa tej restauracji. Bardzo często w nim jesteśmy z moim Skarbeczkiem. Lokal przyzwoity obsługa bardzo dobra jak również muzyka włoska. Bardzo miło wspominam to miejsce jak również ośrodek Max. Jeszcze raz brawo i trzymajcie tak dalej.