Restorante - Pizzeria Włoski Smak

Telefon
698 30...
adres
Jarnołtówek, opolskie

Gastronomia

liczba miejsc: 100, lokal czynny: 12.00 - 22.00, średnia cena obiadu: 20 PLN, dania kuchni włoskiej

Atrybuty / atuty

Ważne informacje

Zadowoleni klienci o nas


Pizza jak zawsze rewelacyjna , a ten nowy kelener... bardzo uprzejmy i świetnie dopasowany do nowego wnętrza . Pozdrawiam go Agata.
bardzo dobre jedzenie i przytulny klimat a obsługa rewelacyjna...zawsze jestem miło przyjety naprawde gratulacje dla szefostwa za dobór kelnerek
Bardzo miło, smacznie i przytulnie :)
Lokal przyzwoity, miła i kompetentna obsługa, jedzenie bardzo dobre, pizza -> prawie doskonała :) Uwaga !!! klienci z psami nie są obsługiwani - nawet na tarasie na zewnątrz lokalu. Nie jest ważne, że pies ma kaganiec i nie linieje (sznaucer miniatura). Nie obsługują, bo szef sobie tego nie życzy !?! Taki jest "Włoski Smak" :(
Restauracja godna polecenia. Zawsze tam jestem z moim Słonkiem. Miło przyjęci! Klimat po prostu super. Brawo dla szefa który zawsze tam jest zawsze przy swoim stoliku. Trzymajcie tak dalej! Pozdrawiam cały personel i dziękuję za niedzielny piękny wieczór.
Brawo dla szefa tej restauracji. Bardzo często w nim jesteśmy z moim Skarbeczkiem. Lokal przyzwoity obsługa bardzo dobra jak również muzyka włoska. Bardzo miło wspominam to miejsce jak również ośrodek Max. Jeszcze raz brawo i trzymajcie tak dalej.
podobne w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Dom Pomocy Społecznej "Potok" Głuchołazy ~ 62 m
- Kościół Św. Bartłomieja Apostoła w Jarnołtówku ~ 269 m
- Czapka ~ 1.03 km
- Przejście graniczne Jarnołtówek-Zlaté Hory ~ 1.71 km
- Olszak ~ 2.26 km
- Szyndzielowa Kopa ~ 2.67 km
- Zamkowa Góra ~ 2.77 km
- rezerwat przyrody Cicha Dolina ~ 2.97 km