Pałac Wąsowo ****

Pałac Wąsowo

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Parkowa, Wąsowo, Kuślin, wielkopolskie
za nocleg od
98 PLN
liczba miejsc
135

O nas

Zespół Pałacowo – Parkowy w Wąsowie znajduje się na terenie magicznego i malowniczego województwa wielkopolskiego. Historia samego kompleksu jest niezwykle interesująca i sięga okresu średniowiecza, jednak sam Pałac został odrestaurowany przez prywatnego właściciela dopiero w roku 1995. Mimo iż obiekt stanął w płomieniach w 2011 roku, bardzo szybko udało się go odnowić i już po paru latach wzniesiono salę konferencyjno - bankietową, w której goście z całej Polski bardzo chętnie organizują wesela, imprezy okolicznościowe (w tym imprezy rodzinne), a także konferencje i spotkania biznesowe, połączone z integracją zespołu pracowników. W naszym obiekcie na gości czeka aż sto trzydzieści miejsc noclegowych w kilku różnych konfiguracjach po to, aby zarówno indywidualnie podróżujący, jak i rodziny czy grup przyjaciół, mogły spędzić czas w tym niezwykłym historycznie miejscu. Dostępne są pokoje: jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz apartamenty o podwyższonym standardzie w czterech różnych obiektach na trenie Zespołu Pałacowo - Parkowego: - trzydzieści siedem pokoi w Pałacu Hardta, - siedemnaście pokoi w Pałacu Sczanieckich, - sześć pokoi w Domku Ogrodnika, - po cztery pokoje w każdym z trzech domków, składających się na Zagrodę Pałacu w Wąsowie. W samym Pałacu Hardta, który jest głównym obiektem całego zespołu, znajduje się restauracja, sale konferencyjne oraz kompleks rekreacyjny, na który składają się basen i sauna. Samo Wąsowo oraz jego bliższe i dalsze okolice na terenie Wielkopolski są niezwykle atrakcyjne turystycznie, dlatego chętnie region ten odwiedzają turyści z całej Polski oraz spoza jej granic. Na szczególną uwagę zasługują: - Kaplica z 1786 r. - Folwark w Wąsowie z przełomu XVIII i XIX w. - Aleja lipowa - wzdłuż brukowanej ulicy w Wąsowie. Dla amatorów polskiej kuchni największą atrakcją będzie z pewnością restauracja pałacowa, która słynie z wyjątkowo smacznych i aromatycznych potraw. Dzięki doświadczeniu szefów kuchni i tradycyjnym przepisom, serwowane dania są w stanie zaspokoić gust nawet najbardziej wymagających gości.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty9350-590/apartament
pokoje1 osobowe160-230/pokój
pokoje2 osobowe46220-330/pokój
pokoje3 osobowe4320-400/pokój
pokoje4 osobowe390-470/pokój

W cenie noclegu: podatek VAT, śniadanie, sauna, basen, mini golf, Wi-Fi, biblioteczka, kącik zabaw dla dzieci.

Pokoje

Do dyspozycji gości pozostaje ponad 130 miejsc noclegowych w apartamentach oraz pokojach hotelowych mieszczących się w czterech budynkach.
Pokoje w Pałacach są przestronne, o zróżnicowanej kolorystyce i wystroju, niejednokrotnie z okazałymi łożami. Wszystkie utrzymane są na poziomie standardów hotelu ****.
Wystrój pokoi w Domku Ogrodnika oraz Zagrodzie Pałacowej ukierunkowany jest na utrzymanie atmosfery rustykalnej. Są to obiekty o standardzie hotelu ***.

Pokoje z łazienkami.

W pokojach: TV-SAT, telefon, dostęp do internetu.

Obiekt

Akceptacja zwierząt.

Obiekt mieści się w zabytkowym pałacu.

Obsługa w języku: angielskim, niemieckim.

W skład centrum hotelowo-restauracyjnego, mieszczącego się na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Wąsowie, wchodzą cztery różne stylistycznie obiekty:
* Pałac Hardta - budynek główny, 29 pokoi hotelowych, restauracja, 6 sal konferencyjnych mieszczące od 10 do 250 osób, kompleks rekreacyjny z basenem;
* Pałac Sczanieckich - 15 pokoi hotelowych, największa sala konferencyjna mieszcząca do 130 osób;
* Domek Ogrodnika - 6 pokoi hotelowych;
* Zagroda Pałacu w Wąsowie - trzy domki, w każdym 4 pokoje, na zewnątrz miejsce na grilla.

Zabiegi

Usługi masażysty na życzenie.

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji: 6 sal konferencyjnych na 10-250 miejsc.

Organizacja imprez na 250 osób.

Doskonale organizujemy: konferencje, szkolenia, kursy, spotkania biznesowe, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, pikniki, bankiety, bale, przyjęcia okolicznościowe, wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne.

Dla zainteresowanych organizujemy: przejażdżki bryczką, wycieczki rowerowe.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji gości sauna, basen kąpielowy kryty, bilard, minigolf, kącik zabaw dla dzieci, siatkówka, grill, minizoo.

Atrakcje w pobliżu

Miejscowość położona 12 km od miasta wikliny - Nowego Tomyśla, w którym znajduje się największy na świecie kosz wiklinowy oraz: ZOO, park, bowling, pokazy fontann, coroczy jarmark.

Gastronomia

Czynne od 12.00. Nasza specjalność to kuchnia polska, europejska.

Położenie

Obiekt położony w 300-hektarowym zabytkowym parku.

Atuty

Klimat minionych epok sprawi, iż Państwa pobyt będzie wyjątkowy i niezapomniany.

Zapraszamy

Zapewniamy niezawodną, kompleksową obsługę i wysoką jakość usług.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.