Ośrodek Wczasowy Warta

Ośrodek Wczasowy Warta
Telefon
698 30...
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
56
adres
Kałuże, Dzietrzniki, łódzkie
Najbliższe większe miasto: Wieluń

O nas

Zapraszamy do ośrodka Warta, położonego na malowniczym terenie w zakolu rzeki Warty, pomiędzy wsią Dzietrzniki a Załęczem Wielkim. Ośrodek znajduje się na terenie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Zapraszamy do pokoi 2- i 3-osobowych oraz do apartamentów 3-5-osobowych. Na kompleks wypoczynkowy składają się murowane pawilony a w nich pokoje, łazienka i WC. W oddzielnym pawilonie znajduje się świetlica z telewizorem i magnetowidem oraz stołówka. Oferujemy naszym gościom także wyżywienie. Na terenie ośrodka znajdują się obiekty rekreacyjne takie jak boisko do siatkówki, kometki, a także plac zabaw dla dzieci. Nasz obiekt otaczają rozległe i piękne tereny, na których można aktywnie spędzać czas. Zdrowy wypoczynek można wzbogacać spacerami, wycieczkami, podziwianiem przyrody Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Park został utworzony w 1978 r. jako pierwszy w tej części Polski, w celu ochrony krajobrazu Wyżyny Wieluńskiej. Obejmuje on malownicze tereny w zakolu rzeki Warty, (czyli tzw. Łuk Załęczański) oraz jej przełomy przez wyżynę (Przełom Działoszyński i Krzeczowski). Ponad 50 % terenu tego parku stanowią lasy, występują tu ciekawe zjawiska krasowe takie jak jaskinie, suche doliny czy leje. Lasy są bogate w grzyby i owoce. W okolicy znajduje się mnóstwo ciekawych miejsc także pod względem historycznym i przyrodniczym. Polecamy zwiedzenie Wielunia (16 km), Byczyny (37 km) i Bolesławca (42 km). W Wieluniu warto zobaczyć mury obronne miasta – baszty, Bramę Krakowską, Kaliską i ratusz, Kolegiatę Bożego Ciała, i Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Można także poznawać atrakcje Szlaku Jury Wieluńskiej, który ma ok. 113 km. Byczyna to miasto, które w swoich kronikach wymienił już Jan Długosz. Mówi się, że jest jednym z najciekawszych miast Opolszczyzny. Zachowały się tutaj XV-wieczne mury obronne i baszty. To tutaj dwa razy w roku odbywa się Międzynarodowy Turniej Rycerski (maj, wrzesień). Polecamy także wycieczkę do Częstochowy i Sanktuarium Maryjnego (57 km)

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty570-105/apartament
domki letniskowe760-240/domek

Cena noclegu 30-35 PLN od osoby. Nocleg z wyżywieniem (koszt pobytu): 60-65 PLN w domku, 65 PLN w apartamencie.

Domki

Domki murowane, 2-8-osobowe. Na domek składa się: łazienka, 3 sypialnie.

Apartamenty

Apartamenty 2, 3-osobowe. Na apartament składa się: w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka. W apartamencie TV.

Obiekt

Obiekt czynny od kwietnia do października. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także: możliwość grillowania, miejsce na ognisko.

Imprezy i konferencje

Oferujemy 2 sale bankietowo-konferencyjne na 50 i 100 miejsc.

Doskonale organizujemy: imprezy integracyjne, imprezy firmowe, szkolenia, kursy, konferencje, przyjęcia okolicznościowe, wesela.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: boisko sportowe, rowery, paintball. Dla dzieci plac zabaw.

Oferujemy także przystań dla kajaków.

Gastronomia

Możliwość pełnego wyżywienia w cenie 30 PLN.

Dzieci do 7 lat - 50% taniej.

Położenie

Ośrodek WARTA położony jest w pięknym lesie w zakolu rzeki Warty w Załęczańskim Parku Krajobrazowym. Znajduje się on w odległościach około 15 km od Wielunia i 50 km od Częstochowy. Jest to miejsce niezwykle atrakcyjne zarówno pod względem klimatycznym (sosnowy las), krajobrazowym, a także zasobne w grzyby, owoce lasu oraz ryby.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane. Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
domki
Obiekt
parking
W pokojach / domkach
łazienka
aneks kuchenny
Ogólnodostępne
grill
miejsce na ognisko
Posiłki i napoje
wyżywienie w obiekcie
Rekreacja
boisko sportowe
trasy rowerowe
spływy kajakowe
sporty wodne
Dla dzieci
przyjazny dzieciom
plac zabaw
Organizacja imprez
imprezy integracyjne
wesela
sala konferencyjna
Oferta dla
grupy

Pobliskie miejscowości

Dzietrzniki ~4.4 km

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Cmentarz Katolicki w Pątnowie ~ 2.02 km