Agroturystyka U Sołtysa

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
Dawidowizna, Goniądz, podlaskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
18

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe230-35
pokoje3 osobowe230-35
pokoje4 osobowe230-35

Pokoje

Niektóre pokoje: z łazienkami.

Obiekt

Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także: miejsce na ognisko, możliwość grillowania.

Zadowoleni klienci o nas


Byliśmy 12 osobową grupą zwiedzającą na rowerach Biebrzański Park Narodowy.Jesteśmy mile zaskoczeni gościnnością właścicieli, przepysznym wyżywieniem, bardzo dobrymi warunkami w pokojach. Bardzo polecamy pobyt u sołtysa osobą wybierającym się w okolice Biebrzy.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu u Sołtysa. Bardzo mili i komunikatywni właściciele, przepyszne jedzenie, niekrępujące pokoje i przepiękna okolica. POLECAMY
Serdecznie polecamy to wspaniałe miejsce wszystkim spragnionym spokoju, ciszy, sielskiego wypoczynku i naprawdę przepysznej kuchni. Warunki jakie oferują gospodarze - faktycznie są godne polecenia, a dodatkowo ich życzliwość i prawdziwa gościnność - czynią to miejsce wyjątkowym i godnym polecenia. Była to nasza pierwsza wyprawa w biebrzańskie klimaty i dzięki temu, że trafiliśmy do "Sołtysa" - z pewnością tutaj wrócimy i każdemu z czystym sumieniem polecamy. Warto było pokonać tyle kilometrów - nie tylko dla przyrody, ale i dla tych osób, które nas ugościły. Jeszcze raz dziękujemy.
Wybierającym się nad Biebrzę szczerze polecamy gospodarstwo agroturystyczne "U Sołtysa" - Dawidowizna 27, blisko Goniądza. Miejsce niezwykle urokliwe, a dla osób oczekujących spokoju, ciszy i prawdziwego sielskiego wypoczynku - idealne. Warunki jakie proponują gospodarze - faktycznie są godne polecenia. Przede wszystkim należy tutaj podkreślić ich wyjątkową gościnność, życzliwość i wspaniałą kuchnię - dla samej której warto się w to miejsce wybrać. Była to nasza pierwsza wyprawa w biebrzańskie klimaty i dzięki temu, że trafiliśmy do "Sołtysa" z całą pewnością tutaj wrócimy i każdego zachęcamy do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca!
Bardzo czyste i zadbane pokoje, duża swoboda, przemili Państwo Gospodarze i przepyszne jedzenie! polecamy bardzo gorąco, zarówno rodzinom z dziećmi jak i parom