Ośrodek Wypoczynkowy Uroczysko

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
m. Borków, Daleszyce, świętokrzyskie
liczba miejsc
100

O nas

Ośrodek Wypoczynkowy Uroczysko to obiekt zlokalizowany w przepięknym leśnym kompleksie, tuż u podnóża majestatycznych Gór Świętokrzyskich. W pobliżu Uroczyska znajduje się także Zalew Borkowski, który jest dobrym miejscem zarówno dla amatorów sportów wodnych, jak i dla wędkarzy. W odległości 14 km od ośrodka znajdują się Kielce, które warto odwiedzić by zobaczyć Amfiteatr na Kadzielni, klasztor na Karczówce czy Pałac Biskupów Krakowskich.

Nasza baza noclegowa składa się z: * 12 pokoju]i zlokalizowanych w pawilonie (pokoje są tu 1-, 2-, 3-osobowe z łazienkami lub wspólną łazienką), * 7 domków letniskowych (4-, 5-osobowe), * 5 domków holenderskich (przeznaczone dla 4 do 6 osób). Ponadto na terenie naszego Ośrodka znajduje się punkt gastronomiczny - czynny w sezonie letnim, sklep spożywczy, basen ogrodowy – sezonowy, wypożyczalnia kajaków, wypożyczalnia rowerów. Za dodatkową opłatą jest możliwość skorzystania z altanki grillowej całorocznej, altanki do spotkań integracyjnych, miejsca na ognisko, zadaszonego miejsca do tańca.

Osobom aktywnym ośrodek oferuje boisko sportowe (do piłki nożnej i siatkowej). Na terenie Ośrodka jest możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu Wi-Fi. Nasz obiekt znajduje się na terenie ogrodzony i posiada całodobową recepcję. Ceny pobytu w naszym ośrodku są bardzo przystępne, a przy pobytach grupowych jest możliwość negocjacji cen. Dzieci do lat 4 (z dwójką opiekunów) przyjmujemy bez dodatkowych opłat. Przy pobycie 7-dniowym - 1 dzień pobytu jest gratis. Ośrodek Uroczysko to doskonałe miejsce nie tylko na wypoczynek, ale także do zorganizowania imprez okolicznościowych, integracyjnych, firmowych, szkoleń, zlotów, rajdów oraz ognisk i grilli. Dla zainteresowanych istniej możliwość zorganizowania cateringu, oprawy muzycznej, a także zabaw plenerowych, takich jak paintball, czy rajdy off-road. Ośrodek Uroczysko serdecznie zaprasza na aktywny wypoczynek w malownicze Góry Świętokrzyskie. Wspaniała przyroda i moc atrakcji sprawi, że nikt nie będzie się u nas nudził.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe30/osoba
pokoje2 osobowe30/osoba
pokoje3 osobowe30/osoba

Obiekt

Na terenie obiektu: parking, wypożyczalnia rowerów. Na terenie obiektu także: kiosk, możliwość grillowania.

Zabiegi

Baza zabiegowa obejmuje hipoterapię.

Imprezy i konferencje

Dla zainteresowanych organizujemy: przejażdżki bryczką. Doskonale organizujemy: ogniska z pieczeniem barana, ogniska z pieczeniem prosiaka.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: boisko sportowe, kort tenisowy, tenis stołowy - ping-pong, możliwość wędkowania. Dla dzieci plac zabaw.

Atrakcje w pobliżu

Atrakcje turystyczne: pomost. Do dyspozycji gości: plaża.

Położenie

W okolicy jezioro.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: obozy sportowe, zielone szkoły, wczasy, turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, kolonie.