Ośrodek Wypoczynkowy Uroczysko

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych zweryfikowanych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
m. Borków, Daleszyce, świętokrzyskie
liczba miejsc
100

Nasza oferta

Ośrodek Wypoczynkowy Uroczysko to obiekt zlokalizowany w przepięknym leśnym kompleksie, tuż u podnóża majestatycznych Gór Świętokrzyskich. W pobliżu Uroczyska znajduje się także Zalew Borkowski, który jest dobrym miejscem zarówno dla amatorów sportów wodnych, jak i dla wędkarzy. W odległości 14 km od ośrodka znajdują się Kielce, które warto odwiedzić by zobaczyć Amfiteatr na Kadzielni, klasztor na Karczówce czy Pałac Biskupów Krakowskich.

Nasza baza noclegowa składa się z: * 12 pokoju]i zlokalizowanych w pawilonie (pokoje są tu 1-, 2-, 3-osobowe z łazienkami lub wspólną łazienką), * 7 domków letniskowych (4-, 5-osobowe), * 5 domków holenderskich (przeznaczone dla 4 do 6 osób). Ponadto na terenie naszego Ośrodka znajduje się punkt gastronomiczny - czynny w sezonie letnim, sklep spożywczy, basen ogrodowy – sezonowy, wypożyczalnia kajaków, wypożyczalnia rowerów. Za dodatkową opłatą jest możliwość skorzystania z altanki grillowej całorocznej, altanki do spotkań integracyjnych, miejsca na ognisko, zadaszonego miejsca do tańca.

Osobom aktywnym ośrodek oferuje boisko sportowe (do piłki nożnej i siatkowej). Na terenie Ośrodka jest możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu Wi-Fi. Nasz obiekt znajduje się na terenie ogrodzony i posiada całodobową recepcję. Ceny pobytu w naszym ośrodku są bardzo przystępne, a przy pobytach grupowych jest możliwość negocjacji cen. Dzieci do lat 4 (z dwójką opiekunów) przyjmujemy bez dodatkowych opłat. Przy pobycie 7-dniowym - 1 dzień pobytu jest gratis. Ośrodek Uroczysko to doskonałe miejsce nie tylko na wypoczynek, ale także do zorganizowania imprez okolicznościowych, integracyjnych, firmowych, szkoleń, zlotów, rajdów oraz ognisk i grilli. Dla zainteresowanych istniej możliwość zorganizowania cateringu, oprawy muzycznej, a także zabaw plenerowych, takich jak paintball, czy rajdy off-road. Ośrodek Uroczysko serdecznie zaprasza na aktywny wypoczynek w malownicze Góry Świętokrzyskie. Wspaniała przyroda i moc atrakcji sprawi, że nikt nie będzie się u nas nudził.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe30/osoba
pokoje2 osobowe30/osoba
pokoje3 osobowe30/osoba

Obiekt

Na terenie obiektu: parking, wypożyczalnia rowerów. Na terenie obiektu także: kiosk, możliwość grillowania.

Zabiegi

Baza zabiegowa obejmuje hipoterapię.

Imprezy i konferencje

Dla zainteresowanych organizujemy: przejażdżki bryczką. Doskonale organizujemy: ogniska z pieczeniem barana, ogniska z pieczeniem prosiaka.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: boisko sportowe, kort tenisowy, tenis stołowy - ping-pong, możliwość wędkowania. Dla dzieci plac zabaw.

Atrakcje w pobliżu

Atrakcje turystyczne: pomost. Do dyspozycji gości: plaża.

Położenie

W okolicy jezioro.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: obozy sportowe, zielone szkoły, wczasy, turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, kolonie.