Dom Wczasowy Szeligówka

Dom Wczasowy Szeligówka
adres
ul. Orkana 9, Pyzówka, małopolskie
za nocleg od
20 PLN
liczba miejsc
51

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe320-25/pokój
pokoje2 osobowe430-40/pokój
pokoje3 osobowe445-60/pokój
pokoje4 osobowe760-80/pokój

Cena noclegu 20-25 PLN od osoby. Nocleg z wyżywieniem (koszt pobytu) 40-55 PLN od osoby.
Ceny dla grup zorganoziwanych do uzgodnienia.

Pokoje

Pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe z łazienkami.

Obiekt

Do dyspozycji gości: sala gier, świetlica, miejsce na ognisko, parking zamykany.

Komfortowy dom czynny cały rok.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: bilard, tenis stołowy - ping-pong, basen kąpielowy odkryty. Dla dzieci plac zabaw.
Miejsce na ognisko - możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem barana i kapelą góralską. Możliwość wynajęcia sali gimnastycznej, autokaru.

Atrakcje w pobliżu

Wzdłuż grzbietów pasma pogórskiego Pyzówki przebiega szlak turystyczny z Klikuszowej przez Żeleźnicę na Babią Górę. Ścieżki spacerowe prowadzące w kierunku najwyższych wzniesień Przysłopu, Janiłówki i okolicznych lasów, z malowniczymi widokami panoramy Tatr i Podhala, stwarzają wyjątkowe warunki do odpoczynku i turystyki pieszej.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 50. Średnia cena obiadu 15 PLN. Możliwość pełnego wyżywienia w cenie 25 PLN.

Położenie

PYZÓWKA leży w małej kotlinie podgórskiej, w obszarze źródeł potoku Obrocznej, u stóp niewysokiego grzbietu górskiego Janiłówki i Trubacza. Lasy porastające wzniesienia górskie osłaniają ją od wiatrów północnych, a południowa ekspozycja terenu zapewnia znakomite nasłonecznienie. Dzięki temu panuje tu łagodniejszy niż na otaczających terenach mikroklimat.
Walory naturalne środowiska przyrodniczego sprzyjają turystyce i wypoczynkowi. Od północy Pyzówki rozciąga się niezbyt wysoki grzbiet pogórzy z kulminacjami Janiłówki (817 m n.p.m.), Trubacza (803 m n.p.m.) i Bucznika (Bieskid - 816 m n.p.m.). Sama wieś leży na wysokości 700-750 m n.p.m, przy trzech głównych ulicach, które zbiegają się przy małym placyku, gdzie stoi kaplica, sklep, przystanek BUS i MZK, plac zabaw dla dzieci.

Zapraszamy

Zapraszamy kolonie, zielone szkoły, zimowiska, wczasy; noclegi dla wycieczek - możliwość negocjacji cen.

wyślij e-mail

Zadowoleni klienci o nas


Dzekuje za udany pobyt moich podopiecznych, jest to wspaniała baza wypadowa dla wycieczek, alternatywa od zatłoczonego Zakopanego czy Białki Tatrzańskiej. Dziękujemy kierownikowi za fachową opieke jak i personelowi. Spędziłam tam wspaniały pobyt z grupom zorganizowaną. Pozdrawiam
"DZIĘKUJEMY WAM< DZIĘKUJEMY WAM.CZYŚCIE RADZI CZY NIE RADZI DZIĘKUJEMY WAM". ZA miłe i serdeczne przyjęcie.ZESPÓŁ.
Byłam i naprawdę polecam, było świetnie nie mam nic do zarzucenia. było czysto , pokoje zadbane i ludzie którzy tam pracują sa bardzo serdeczni... :)
Odbyliśmy wycieczkę z koła diabetykow w Przemyślu noclegowaliśmy w Waszym obiekcie ktory jest bardzo czysty przyjemny i wygodny.Czuliśmy sie lepiej jak w rodzinie.Obsłoga jest po prostu wspaniała bardzo polecamy ten obiekt wszystkim wczasowiczom, serdecznie pozdrawiamy włascicieli i cały personel.
Jak kiedyś moja sytuacja pozwoli mi na to żeby do Was przyjechać ( a dążę do tego ) to będę najszczęśliwszą osobą na świecie . Pozdrawiam Wszystkich . Kiedyś byłam tam bardzo często jako dziecko i panienka , a teraz będę razem z moimi dziećmi . Pewnych rzecz i zdarzeń NIE DA SIĘ Zapomnieć - proszę mi uwierzyć . Polecam i do zobaczenia . Monika z Mińska Mazowieckiego

Pobliskie miejscowości

Nowy Targ ~7.7 km
Klikuszowa ~3.6 km
podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy