Pensjonat Agroturystyczny Stręgielek

Pensjonat  Agroturystyczny Stręgielek
Telefon
698 30...
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
20
adres
m. Stręgielek, Pozezdrze, warmińsko-mazurskie

O nas

Agropensjonat Stręgielek usytuowany jest w mało znanej miejscowości o tej samej nazwie na Mazurach (określanych czasami płucami Polski) w województwie warmińsko-mazurskim, na trasie pomiędzy Giżyckiem a Węgorzewem. Dla naszych gości przygotowaliśmy wyjątkowo komfortowe i schludnie urządzone pokoje w kilku różnych konfiguracjach, zapewniających nocleg aż trzydziestu siedmiu osobom jednocześnie (w dwóch różnych budynkach), co jest kluczowe w okresie tzw. sezonu, przypadającego na okres wakacyjny: - pokoje dwuosobowe, - pokoje trzyosobowe, - pokoje pięcioosobowe typu studio. Każdy z nich posiada osobną łazienkę i bezprzewodowy, stały dostęp do Internetu (WiFi). Agopensjonat Stręgielek stanowi doskonałą letnią alternatywę, dla tłumnych nadmorskich miejscowości i zaludnionych górskich miast i wsi. Mazury są gwarancją spokoju i ciszy, które jak nic innego pozwalają na pełne odprężenie i relaks. Nasz obiekt usytuowany jest na bardzo dużej działce o powierzchni dwóch hektarów, ograniczonej z jednej strony lasem, przez który przepływa rzeka Sapina, będąca także szlakiem kajakowo-wodnym. Powietrze jest tu wyjątkowo świeże, co jest także doceniane przez odwiedzających nas turystów z terenu całej Polski. Nasz obiekt dostępny jest jednak nie tylko latem, lecz również w pozostałe pory roku. Jesienią nie brak wśród naszych gości zapalonych grzybiarzy, którym lasy oferują dorodne prawdziwki, rydze i podgrzybki. Nieopodal Agropensjonatu Stręgielek znajduje się także Jezioro o identycznej nazwie, a na naszej działce na amatorów wędkarstwa czekają dwa stawy rybne, pełne dorodnych karasi. Mimo iż zwykle panuje tu atmosfera wyciszenia, to również organizujemy imprezy takie, jak: Sylwester, biesiady, konferencje i grille. Okolice miejscowości i naszego obiektu noclegowego obfite są w atrakcje przyrodnicze i historyczne, które z pewnością spotkają się z uznaniem naszych gości: - Ośrodek Sportowy Omega nad Jeziorem Stręgiel, - lasy pełne grzybów, - trasy kajakowe i pieszo-rowerowe wzdłuż rzeki Sapiny.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe50/pokój
pokoje2 osobowe570-80/pokój
pokoje3 osobowe2100/pokój
pokoje4 osobowe1120/pokój

Pokoje 2-osobowe do pojedynczego wykorzystania 50 PLN.

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W niektórych pokojach balkon.

Obiekt

Na terenie obiektu: garaże, parking, wypożyczalnia rowerów. Na terenie obiektu także możliwość grillowania. Obiekt czynny cały rok. Akceptacja zwierząt.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: szkolenia, kursy, bankiety.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych możliwość wędkowania. Oferujemy 2 stawy, w których można łowić karpie i karasie.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych piesze szlaki turystyczne, rowerowe szlaki turystyczne.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 20. Śniadanie 15 PLN. Obiadokolacja 25 PLN.

Położenie

Obiekt znajduje się na Mazurach we wsi Stręgielek, położonej między Giżyckiem a Węgorzewem, w samym sercu Warmii i Mazur. Ulokowany jest na dwuhektarowej działce i z jednej strony przylega do lasu, w którym znajdują się doskonałe tereny spacerowe oraz są wyznaczone trasy rowerowe. Jesienie spacery można połączyć ze zbieraniem grzybów, a w celu ich przetworzenia udostępniamy suszarkę i kuchnię. Przyjmujemy również gości z psami, ale po uprzednim powiadomieniu.

Las przecięty jest rzeką Sapiną tworzącą malowniczy i bardzo łatwy szlak kajakowo-żeglarski. Rzeka obfituje w ryby i ptactwo wodne. Z drugiej strony widzimy rozległe łąki, zamknięte na horyzoncie Wzgórzami Piłackimi, słynącymi z najczystszego powietrza w Polsce. Do najbliższego jeziora z plażą jest ok. 800 m, a na terenie naszej działki są dwa stawy obfitujące w karasie. W obrębie posesji jest także specjalne, zadaszone miejsce do grillowania

Atuty

Serdecznie zapraszamy do nas!!!!!!!

Atrybuty / atuty

Rodzaj oferty
pokoje jednoosobowe
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe
Obiekt
akceptacja zwierząt
internet
parking
W pokojach / domkach
łazienka
balkon
Ogólnodostępne
kominek
grill
Posiłki i napoje
wyżywienie w obiekcie
Rekreacja
wypożyczalnia rowerów
wędkowanie
grzybobranie
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single

Ważne informacje