Stary Folwark

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Tworzyjanki, Brzeziny, łódzkie
za nocleg od
60 PLN
liczba miejsc
50

O nas

Stary Folwark to wyjątkowy, XIX-wieczny zabytkowy obiekt usytuowany w samym centrum naszego kraju, który obecnie pełni funkcję nowoczesnego, komfortowego i eleganckiego obiektu o charakterze gastronomiczno-hotelarskim. Bogata tradycja i historia tego wyjątkowego miejsca, wyczuwalna na każdym kroku czyni je unikatowym i wpływa na jego wyjątkowy klimat i atmosferę. Możliwość pomieszczenia dużej ilości gości sprzyja organizacji eventów firmowych, a także rodzinnych imprez okolicznościowych. Dwie profesjonalne i komfortowe sale konferencyjne funkcjonujące na terenie obiektu, umożliwiają organizację firmowych narad, szkole oraz wyjazdów integracyjnych. Stary Folwark umiejscowiony w otoczeniu malowniczych łąk i lasów to także wyjątkowe miejsce umożliwiające organizację wesel oraz stylowych bankietów i innych imprez okolicznościowych. Eleganckie, stylowe wnętrza umożliwiają organizację imprezy na poziomie, która zachwyci zarówno zaproszonych gości, jak i zapadanie w pamięci Młodej Parze. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 60 komfortowych miejsc noclegowych, usytuowanych w eleganckich i stylowo urządzonych 20 pokojach gościnnych. Pokoje urządzone są w stylistyce nawiązującej do staropolskiego wystroju wnętrz. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Wygodne łóżka, czynią je miejsce wprost stworzonym do relaksu i wypoczynku. Na terenie całego obiektu funkcjonuje bezpłatna sieć bezprzewodowego internetu wifi. Na terenie Folwarku znajduje się także bezpłatny parking dla naszych gości na 150 samochodów osobowych. W przypadku organizacji dużych eventów czy też bankietów istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowo do 200 gości w okolicznych obiektach. Przygotujemy również dodatkowe miejsca parkingowe. Stary Folwark to miejsce idealne zarówno dla osób podróżujących indywidualnie, jak i rodzin, a także dla zorganizowanych grup. Zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą oraz licznymi atrakcjami znajdującymi się w okolicy. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań oraz do dokonania rezerwacji pobytu w naszym obiekcie. Do zobaczenia w Starym Folwarku !

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe120/pokój
pokoje3 osobowe180/pokój

Obiekt

Obiekt wyłącznie dla zorganizowanych grup i imprez od 10 - 400 osób wewnątrz , a do  3000 gości imprezy połączone z dziedzińcem,

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, imprezy firmowe.