Dom Sportowca

Telefon
698 30...
adres
ul. Szkolna, Człuchów, pomorskie
za nocleg od
25 PLN
liczba miejsc
80

O nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Człuchowie zaprasza wszystkich turystów chcących odpocząć nad Jeziorem Rychnowskim do swoich obiektów noclegowych. W Domu Sportowca oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje mogące pomieścić maksymalnie do 3 osób, natomiast na Campingu murowane domki oraz pole namiotowe. Nasza campingowa baza noclegowa może pomieścić 36 osób w pokojach z łazienkami oraz 28 osób w pokojach ze wspólnymi łazienkami. Istnieje również możliwość wynajęcia pokoju w murowanym domku mającym 4 pokoje (1 łazienka na 2 pokoje). Gościom korzystający z pola namiotowego, oddajemy do użytku pełen węzeł sanitarny, a także aneks kuchenny. Oferujemy również możliwość podłączenia prądu na terenie pola namiotowego.

Zarówno Dom Sportowca, jak i Camping nr80 to nie tylko doskonała baza noclegowa, ale również możliwość aktywnego spędzenia czasu. Człuchów słynie z położenia pomiędzy czterema jeziorami: jeziorem Urzedowym, jeziorem Miejskim Małym, jeziorem Miejskim Dużym oraz jeziorem Rychnowskim o łącznej powierzchni tafli wody ok. 300 m2. Camping ulokowany jest nad samym brzegiem jeziora Rychnowskiego (największego ze wszystkich jezior w Człuchowie), które cechuje się dobrze zagospodarowanym terenem oraz rozbudowaną infrastrukturą wokół zbiornika. Nasi goście mogą korzystać z plaży strzeżonej, na terenie której znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz przystań żeglarska. Do Państwa dyspozycji oddajemy również pole do minigolfa, park linowy, miejsce na rozpalenie ogniska, a na najmłodszych czekają place zabaw i park wodny wraz ze zjeżdżalniami.

Człuchów to również miasto atrakcyjne pod względem zabytków oraz historii. Znajdują się tutaj obiekty wpisane do rejestru zabytków, które powinny być obowiązkowym punktem każdego zwiedzającego. Warty uwagi jest barokowy kościół św. Jakuba wybudowany w XVII w., zamek krzyżacki, w którym mieszkali wielcy mistrze zakonu - Ulrich von Jungingen i Konrad von Wallenrode. Zamek ten jest po Malborku drugim w Polsce pod względem wielkości wśród zamków krzyżackich.

Człuchów znajduje się na terenie województwa pomorskiego, na pojezierzu Krajeńskim, w odległości ok. 140 km od Gdańska. W mieście krzyżują się dwie drogi krajowe o numerach 22 oraz 25. 

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe25-50/pokój
pokoje2 osobowe50-90/pokój
pokoje3 osobowe75-130/pokój
pokoje4 osobowe100/pokój

Oferujemy atrakcyjne zniżki: dla grup zorganizowanych.

Pokoje

Niektóre pokoje z łazienkami.

Atrybuty / atuty

Rodzaj oferty
pokoje jednoosobowe
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe
Ogólnodostępne
miejsce na ognisko
Posiłki i napoje
wyżywienie w obiekcie
Dla dzieci
plac zabaw
piaskownica
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single

Ważne informacje

podobne w okolicy
usługi noclegowe w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Dworzec Autobusowy Człuchów ~ 111 m
- Kościół Św. Jakuba Apostoła w Człuchowie ~ 504 m
- Zamek w Człuchowie ~ 618 m
- Sąd Rejonowy w Człuchowie ~ 843 m
- Kościół Św. Judy Tadeusza w Człuchowie ~ 881 m
- Kościół Poczęcia św. Jana Chrzciciela w Człuchowie ~ 938 m
- Samodzielny Publiczny ZOZ w Człuchowie ~ 1.27 km
- Kościół Matki Bożej Królowej Polski w Człuchowie ~ 2.29 km