Pokoje dla Firm

Miejsce do grillowania
adres
ul. Sławkowska 244, Bukowno, małopolskie
za nocleg od
28 PLN
liczba miejsc
12

O nas

Wszystkich gości szukających noclegu w spokojnej, domowej atmosferze zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej w północnej części Bukowna, położonej przy ul. Sławkowskiej. Dogodna lokalizacja obiektu – na granicy województwa małopolskiego i śląskiego, w odległości ok. 3 km od drogi krajowej nr 94, gwarantuje dogodny dojazd m.in. do Krakowa (55 km) czy Katowic (33 km).

Do dyspozycji gości oferujemy 3 pokoje mogące pomieścić do 4 osób, a także kuchnię wyposażoną we wszystkie niezbędne sprzęty AGD oraz sztućce i naczynia. Naszym gościom udostępniamy również możliwość grillowania w pięknym, dużym grillu ogrodowym, a także zakątek do odpoczynku wśród kwiatów i zieleni.

Bukowno położone jest na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej oraz Wyżyny Śląskiej, nad rzeką Sztołą stanowiącą dopływ Białej Przemszy. Czyste wody w Sztole stanowią bogate miejsce połowy pstrągów. Atrakcją turystyczną na rzece jest spływ kajakowy, który otrzymał wyróżnienie w 2016 roku w plebiscycie pn. Wielkie Odkrywanie Małopolski. Spływ kajakowy organizowany jest przez MOSIR w Bukownie, który wypożycza uczestnikom kajaki i potrzebny sprzęt. Cała trasa liczy ok. 3 km, a przewidywany czas pokonania to 1,5 godziny.

Przez Bukowno biegną również szlaki turystyczne, dzięki którym można poznać naturalne bogactwo regionu.

Pierwszy z nich – Szlak Doliny Sztoły liczący 12 km, jest szlakiem edukacyjno-informacyjnym, na terenie którego umieszczone są tablice z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Doliny Stoły. Na szlaku można zobaczyć sosnę o dwóch pniach, ponad 100-letnie lipy czy przyziemia drewnianego młynu. Przez Bukowno biegnie również Szlak Diablej Góry. Podążając szlakiem, można podziwiać wejście do Jaskini w Diablej Górze, która odkryto w 1912 r., a jej głębokość wynosi 15 m. Niestety nie jest ona udostępniona do zwiedzania. Diabla Góra (383 m n.p.m.) jest atrakcyjnym punktem widokowym nad regionem. Porośnięta jest ona bukami, gdzie najstarsze z nich liczą ponad 250 lat. Na szczycie góry znajdują się wyrobiska Kopalni Piasku Szczakowa, pochodzące z lat 80-tych XX w.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje4 osobowe328-35/osoba

Obiekt

Do dyspozycji gości kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Na terenie obiektu także możliwość grillowania.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.

wyślij e-mail

Pobliskie miejscowości

Dąbrowa Górnicza ~13.8 km
Sławków ~2.7 km
Olkusz ~10.3 km
podobne w okolicy
kwatery pracownicze w okolicy
noclegi w okolicy