Dom nad jeziorem w Pszczewie

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Sikorskiego, Pszczew, lubuskie
za nocleg od
25 PLN
liczba miejsc
12

O nas

Nasz dom znajduje się w centrum Pszczewa, tuż nad brzegiem jeziora miejskiego (Jezioro Pszczewskie lub Kochle). Oprócz niego, dom sąsiaduje z zabytkowym rynkiem, turyści mają więc w zasięgu wzroku zarówno akwen, gdzie można wędkować, promenadę i taras, jak i malownicze centrum. W Domu nad Jeziorem znajduje się 12 miejsc noclegowych w sześciu pokojach z możliwością dostawki oraz w apartamencie 2-osobowym z tarasem (widok na jezioro). Ceny noclegów mieszczą się w granicach 35 – 55 zł/os./doba. Prosimy o kontakt telefoniczny w przypadku pytań dotyczących noclegów i cen. W domu znajduje się sala kominkowa, telewizja satelitarna i pełny węzeł sanitarny. Posiadamy także wyposażone zaplecze kuchenne. Dla gości dostępny jest parking/garaż. Na terenie posesji znajduje się zagospodarowane miejsce na grilla i ognisko, można tutaj również się opalać leżakując na słońcu. Panuje tu cisza i spokój, wkoło rozpościerają się malownicze widoki. Wypożyczamy naszym gościom także sprzęt sportowy – rowery górskie i łódkę, posiadamy własny pomost, który chętnie wykorzystują wędkarze (jezioro jest bardzo dobrze zarybione). W okolicy można także zbierać grzyby. Pszczew to wieś o charakterze miejskim, znajduje się ok. 18 km na wschód od Międzyrzecza i ma dogodne połączenie z Gorzowem Wielkopolskim, Skwierzyną i Międzychodem. Pszczew to centrum turystyczne Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Składa się on z dwóch części – pierwsza obejmuje jeziora w dolinie rzeki Obry, a druga dolinę rzeki Kamionki. Na tym terenie występują ciekawe formy krajobrazu, jeziora polodowcowe, oazy, sandry czy starorzecza. W ramach parku powstało kilka rezerwatów przyrody, m. in. Rezerwat Jezioro Wielkie, Dolina Kamionki, Rybojady czy Dąbrowa na wyspie. W centrum Pszczewa znajduje się zadbany rynek, skwer z ławkami i dużo zieleni. Można stąd spacerować w kierunku jeziora lub zwiedzać okolicę na rowerze. W rynku znajdziemy Dom Szewca – to Muzeum Regionalne, które mieści się w zabytkowej drewniano-szachulcowej chacie. W miejscowości można zobaczyć Kościół Św. Marii Magdaleny, z cennym obrazem pochodzącym z 1630 r. (Matka Boska wśród Aniołów).

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 osobowe170-90/apartament
pokoje2 osobowe650-80/pokój

Pokoje

Lazienki obok pokoju,

Obiekt

Na terenie obiektu także: miejsce na ognisko, możliwość grillowania. Do dyspozycji gości: aneks kuchenny, sala kominkowa.

Zadowoleni klienci o nas


Było tu tak wspaniale że nie chciało się wracać do domu. Przemili gospodarze, świetne warunki, piękna okolica, grzyby,ryby....Będę przyjeżdżac przy każdej możliwej okazji.
podobne w okolicy
pensjonaty w okolicy
noclegi w okolicy