Gospodarstwo Agroturystyczne Rządcówka

Obok pałacu Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
m. Kozłówka, Kamionka, lubelskie
za nocleg od
40 PLN
liczba miejsc
10

O nas

Osoby przyjeżdżające do Kamionki, zapraszamy do zatrzymania się w naszym kameralnym ośrodku agroturystycznym Rządcówka. Do dyspozycji naszych Gości udostępniamy cztery pokoje dwuosobowe z pełnym wyposażeniem. Oczywiście istnieje możliwość dostawki, dzięki czemu jeden pokój może być zajęty aż przez trzy osoby. Nasza oferta, to przede wszystkim fantastyczny, rodzinny klimat. Na specjalne życzenie naszych Gości serwujemy pyszne posiłki, na które składają się między innymi śniadania oraz obiadokolacje. Dodatkowo Goście mogą korzystać z terenu wokół Rządcówki. Przepiękny ogród jest idealnie dostosowany do wypoczynku na świeżym powietrzu. Natomiast wymurowany grill świetnie sprawdza się podczas wieczornych biesiad. Istnieje możliwość zatrzymania się osób mówiących w języku rosyjskim oraz niemieckim. Ponieważ nie ma najmniejszego problemu z porozumiewaniem się w tych właśnie językach. Cztery pokoje dwuosobowe, to iście kameralny klimat, pozwalający na odpoczynek w otoczeniu pięknej przyrody. Do każdego pokoju możliwe jest dołączenie dostawki. Jednocześnie na wyposażeniu każdego pokoju znajduje się łazienka oraz telewizor. Nasi Goście mogą swobodnie korzystać z czajników elektrycznych oraz lodówki. Na stronie internetowej można zapoznać się z dokładną charakterystyką każdego pokoju. Każdy z nich jest urządzony w zupełnie innym stylu. Dlatego jesteśmy przekonani o tym, że nasi Goście na pewno poczują się w naszej Rządcówce, jak u siebie. Rządcówka to wyjątkowo klimatyczne miejsce na Lubelszczyźnie. Nasz pensjonacik jest położony w pobliżu słynnego pałacu Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Rzeczywiście pałac był niegdyś głównym miejscem pobytu rodziny Zamoyskich. Okolice naszego ośrodka zaliczają się do jednych z najbardziej malowniczych w całej Polsce. Już 5 km od naszej miejscowości znajdują się w pobliżu oznakowane ścieżki rowerowe. Dodatkowo można zwiedzić pobliską miejscowość o nazwie Lubartów, dzięki której można zwiedzić sporo różnych zabytków.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe280-100/pokój
pokoje3 osobowe2120/pokój

Dzieci w wieku do 7 lat bezpłatnie.

Doba pobytowa od 14.00 do 12.00 w dniu wyjazdu.

Pokoje

Pokój nr 2 "Lata 30-te"
Na piętrze z wyjściem na taras, z widokiem na rozległe pola i łąki, wyposażony w dwa łóżka z okresu międzywojennego i rozkładaną kanapę. Telewizor, lodówka, czajnik elektryczny. W łazience: umywalka, krótka wanna i wc.
Pokój nr 3 "Wiedeński"
Na piętrze, wyposażony w piękne zabytkowe łóżka z lat osiemdziesiątych XIX w. i rozkładaną kanapę. Toaletka, szafki nocne, stolik, telewizor, lodówka, czajnik elektryczny. Taras od strony południowej z widokiem na rozległe pola i łąki. Łazienka z umywalką, natryskiem i wc.
Pokój nr 4 "Secesja"
Na piętrze z widokiem na park w stronę północną. Meble secesyjne z początku XX w., telewizor, czajnik elektryczny. Łazienka z umywalką, natryskiem i wc.
Pokój nr 5 "VOX"
Na piętrze z widokiem na zabytkowy park i rozległe pola, wyposażony w szeroką kanapę i dodatkowo łóżko chowane na dzień, biblioteczkę z książkami o różnej tematyce, telewizor, czajnik elektryczny. Łazienka z umywalką, natryskiem i wc.
W okresie lipiec, sierpień, wrzesień - nie ma pokoi 1-osobowych.

Obiekt

Na terenie obiektu parking. Możliwość grilowania, wędkowania, przechowywania rowerów.
Obsługa w języku: niemieckim, rosyjskim.

Atrakcje w pobliżu

Gospodarstwo usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie słynnego Muzeum Zamoyskich w Kozłówce i pięknego zabytkowego parku. W odległości 5 km na południe - Kozłowiecki Park Krajobrazowy z dobrze oznakowanymi ścieżkami rowerowymi. Dla aktywnych możliwość wędkowania w prywatnym, 27-arowym stawie.

Gastronomia

Oferujemy możliwość całodziennego, domowego wyżywienia.

Śniadanie 20 PLN.

Obiadokolacja 30 PLN.

Położenie

Gospodarstwo zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie słynnego zespołu pałacowo-parkowego, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.
Pozycja GPS:
N: 51 27 32
E: 22 29 40.

Zadowoleni klienci o nas


Rządcówka jest niezwykłym miejscem. Spędziłam tam cudowne chwile. I fantastyczni Gospodarze.
właściciele rewelacyjni, spokojna atmosfera, czyste i świeże pokoje i właśnie wybieram się tam ponownie ;D POLECAM
Byłam w Rządcówce dwukrotnie- w tym i ubiegłym roku. Na pewno jeszcze wrócę- urokliwe miejsce...

Pobliskie miejscowości

Kamionka ~2.6 km
podobne w okolicy
Zajazd Relax
za nocleg od 33 PLN
~7.5 km
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wodnik
za nocleg od 17 PLN
~10.0 km
Domki Letniskowe Jezioro Firlej
za nocleg od 120 PLN
~10.9 km
Domki Całoroczne i Letniskowe Firlej
za nocleg od 38 PLN
~11.1 km
agroturystyka w okolicy
HOTELik - Restauracja Laguna
za nocleg od 42 PLN
~5.2 km
Noclegi U Jakuba na poddaszu
za nocleg od 30 PLN
~9.4 km
Gospodarstwo Agroturystyczne Grasławice
za nocleg od 35 PLN
~12.5 km
Noclegi Koala
za nocleg od 30 PLN
~17.4 km
noclegi w okolicy
Domki Letniskowe POD BRZOZAMI w Firleju
za nocleg od 40 PLN
~11.1 km
Domki Letniskowe Piotr Matejko - Firlej
za nocleg od 40 PLN
~11.2 km
Hotel Biesiada
za nocleg od 99 PLN
~16.3 km
Nad Doliną Noclegi
za nocleg od 30 PLN
~17.4 km