Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji Rejów

Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji Rejów
Telefon
698 30...
adres
ul. Wioślarska, Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
za nocleg od
27 PLN
liczba miejsc
100

O nas

Wypoczynek wśród sosnowego lasu nad wodami malowniczego zalewu oferuje Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji Rejów. Znajduje się on na ul. Wioślarskiej 1 w miejscowości Skarżysko-Kamienna. Taka okolica sprzyja spokojnej atmosferze i odpoczynkowi w zgodzie z naturą. Proponujemy pobyt nie tylko turystom indywidualnym, ale także grupom zorganizowanym, wycieczkom szkolnym i obozom sportowym. Posiadamy pokoje gościnne oraz domki letniskowe. Przy ośrodku działa także Restauracja Myśliwska z dwiema klimatyzowanymi salami na 250 osób. Zapewniamy pyszne posiłki – śniadania, dania główne, zupy, przekąski i desery. Organizujemy różnorodne imprezy okolicznościowe – przyjęcia weselne, komunie, konferencje, bankiety czy spotkania rodzinne. Proponujemy także organizację bogatych w atrakcje imprez integracyjnych czy obozów szkoleniowych, a także imprez survivalowych. W trakcie takich wydarzeń organizujemy zajęcia z posługiwania się podręcznymi środkami do obron własnej czy działań taktycznych i bojowych, takich jak terenoznawstwo, pierwsza pomoc, bieg na orientację, strzelanie z broni pneumatycznej czy szkolenie przeciwchemiczne. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek posiadamy dwa boiska do treningów. Tuż przy ośrodku można skorzystać z oferty Muzeum im. Orła Białego. Znajduje się tam ekspozycja broni i sprzętu używanego w trakcie II wojny światowej, a także przykłady umundurowania żołnierzy. Miłośnicy sportu mogą spędzić czas na stadionie sportowym Granat. Z ciekawych obiektów architektonicznych warto wymienić zabytkowy domek dróżnika z XIX wieku, czy jedne pozostałości wielkiego pieca w Staropolskim Okręgu Przemysłowym. Ciekawe są także obiekty sakralne – bazylika mniejsza Matki Boskiej Ostrobramskiej czy kościół Najświętszego Serca Jezusowego z I połowy XX wieku. Atrakcją jest także rekreacyjny Zalew Rejów (Jezioro Rejowskie). W miejscowości także zaczyna się czerwony Szlak Milenijny do Kałkowa oraz zielony na Wykus. Jest tutaj także trasa biegnąca przez okolice miasta. Miłośnicy wycieczek rowerowych mogą skorzystać ze szlaku prowadzącego do Mostek i Ostrowca Świętokrzyskiego.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty1100/apartament
pokoje2 osobowe2100/pokój
pokoje4 osobowe4120/pokój
domki kempingowe6 osobowe160/domek

Nocleg z wyżywieniem (koszt pobytu): 55 PLN grupy zorganizowane.

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach TV.

Domki

Domki z łazienkami.

Obiekt

Na terenie obiektu także: kiosk, miejsce na ognisko, możliwość grillowania. Na terenie obiektu: parking, wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Imprezy i konferencje

Obiekt posiada salę konferencyjną na 200 osób.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji gości plaża. Dla aktywnych: bilard, tenis stołowy - ping-pong, boisko do piłki ręcznej. Dla dzieci plac zabaw.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 250. Czynne od 9.00 do 22.00. Średnia cena obiadu 20 PLN. Możliwość pełnego wyżywienia w cenie 40 PLN.

Położenie

W pobliżu zalew.

Atrybuty / atuty

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje czteroosobowe
domki
Obiekt
parking
W pokojach / domkach
łazienka
Ogólnodostępne
grill
miejsce na ognisko
Posiłki i napoje
wyżywienie w obiekcie
Rekreacja
boisko sportowe
sporty wodne
Basen i odnowa biologiczna
sauna
Dla dzieci
przyjazny dzieciom
plac zabaw
Organizacja imprez
sala konferencyjna
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single

Ważne informacje

podobne w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej ~ 244 m
- Kościół św. Józefa Oblubieńca w Skarżysku Kamiennej ~ 1.86 km
- Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Skarżysku-Kamiennej ~ 2.34 km
- Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej ~ 2.83 km
- Sąd Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej Wydział Ksiąg Wieczystych ~ 2.84 km
- Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Skarżysku-Kamiennej ~ 2.88 km