Hotelik Restauracja Polonia

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych zweryfikowanych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Stary Rynek, Łowicz, łódzkie
za nocleg od
62 PLN

Nasza oferta

Oferujemy noclegi w miejscu klimatycznym, które może pomieścić łącznie 51 osób. Do dyspozycji gości są pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe, wszystkie wyposażone w telewizor. Część pokoi posiada łazienki. Pokoje wyposażone są także łóżka – do wyboru podwójne łóżko i rozkładana kanapa lub łóżka pojedyncze. Ceny pobytu zależą od udogodnień (wyższe ceny przy pobycie ze śniadaniem i w pokojach z łazienkami). Dla większych grup oraz podczas dłuższych pobytów przewidujemy rabaty. Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu. Hotel znajduje się na ogrodzonym terenie, który jest na noc zamykany.

Zapraszamy także do naszej restauracji, czynnej od 10:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku i do 22:00 w soboty i niedziele. Organizujemy dla państwa przyjęcia okolicznościowe - konferencje, bankiety, komunie i wesela. Sala może pomieścić do 120 osób. W 2016 r. nasza restauracja zdobyła miano „Marki Regionalnej Łowickie”, otrzymując nagrodę za promowanie regionu łowickiego. To dla nas duże wyróżnienie, dlatego serdecznie polecamy dania kuchni polskiej i regionalnej.

Hotel i Restauracja Polonia znajduje się w kamienicy, która doskonale pamięta czasy Hotelu Imperial – nazwanego tak na cześć Napoleona. Polonia mieści się w centrum Łowicza, w pobliżu Ogrodu Saskiego – parku założonego w 1886 r. To tutaj przed wybuchem I Wojny Światowej znajdował się Hotel Polski, zniszczony działaniami zbrojnymi. Odbudowa przyczyniła się do powstania Polonii, już w 1925 r. Na parterze budynku znajdowała się restauracja, a na piętrze hotel. Tutaj, przez długie lata swoją siedzibę miał również Łowicki Oddział PTTK. Kilka kroków dzieli nas od ratusza oraz Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia NMP i Św. Mikołaja. W odległości ok. 750 m za Parkiem Miejskim znajduje się Plaża nad Bzurą - na tym trenie można pływać kajakami, pograć w siatkówkę lub odpoczywać pod palmami. To miejsce gdzie odbywa się wiele koncertów. Będąc w Łowiczu warto także zobaczyć ruiny Zamku Prymasowskiego, klasycystyczny ratusz oraz Gmach Pomisjonarski (obecne Muzeum W Łowiczu).

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe100/pokój
pokoje2 osobowe160/pokój
pokoje3 osobowe210/pokój
pokoje4 osobowe250/pokój

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokojach: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy imprezy towarzyskie, zjazdy.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 130.

Czynne od 10.00 do 19.00.

Liczba dań do wyboru 15.

Obiad 12 PLN.

Nasza specjalność to kuchnia: polska, regionalna.

Oferujemy zniżki dla grup.

Dodatkowo do dyspozycji gości taras.