Hotelik Restauracja Polonia

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Stary Rynek, Łowicz, łódzkie
za nocleg od
62 PLN

O nas

Oferujemy noclegi w miejscu klimatycznym, które może pomieścić łącznie 51 osób. Do dyspozycji gości są pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe, wszystkie wyposażone w telewizor. Część pokoi posiada łazienki. Pokoje wyposażone są także łóżka – do wyboru podwójne łóżko i rozkładana kanapa lub łóżka pojedyncze. Ceny pobytu zależą od udogodnień (wyższe ceny przy pobycie ze śniadaniem i w pokojach z łazienkami). Dla większych grup oraz podczas dłuższych pobytów przewidujemy rabaty. Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu. Hotel znajduje się na ogrodzonym terenie, który jest na noc zamykany.

Zapraszamy także do naszej restauracji, czynnej od 10:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku i do 22:00 w soboty i niedziele. Organizujemy dla państwa przyjęcia okolicznościowe - konferencje, bankiety, komunie i wesela. Sala może pomieścić do 120 osób. W 2016 r. nasza restauracja zdobyła miano „Marki Regionalnej Łowickie”, otrzymując nagrodę za promowanie regionu łowickiego. To dla nas duże wyróżnienie, dlatego serdecznie polecamy dania kuchni polskiej i regionalnej.

Hotel i Restauracja Polonia znajduje się w kamienicy, która doskonale pamięta czasy Hotelu Imperial – nazwanego tak na cześć Napoleona. Polonia mieści się w centrum Łowicza, w pobliżu Ogrodu Saskiego – parku założonego w 1886 r. To tutaj przed wybuchem I Wojny Światowej znajdował się Hotel Polski, zniszczony działaniami zbrojnymi. Odbudowa przyczyniła się do powstania Polonii, już w 1925 r. Na parterze budynku znajdowała się restauracja, a na piętrze hotel. Tutaj, przez długie lata swoją siedzibę miał również Łowicki Oddział PTTK. Kilka kroków dzieli nas od ratusza oraz Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia NMP i Św. Mikołaja. W odległości ok. 750 m za Parkiem Miejskim znajduje się Plaża nad Bzurą - na tym trenie można pływać kajakami, pograć w siatkówkę lub odpoczywać pod palmami. To miejsce gdzie odbywa się wiele koncertów. Będąc w Łowiczu warto także zobaczyć ruiny Zamku Prymasowskiego, klasycystyczny ratusz oraz Gmach Pomisjonarski (obecne Muzeum W Łowiczu).

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe100/pokój
pokoje2 osobowe160/pokój
pokoje3 osobowe210/pokój
pokoje4 osobowe250/pokój

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokojach: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy imprezy towarzyskie, zjazdy.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 130.

Czynne od 10.00 do 19.00.

Liczba dań do wyboru 15.

Obiad 12 PLN.

Nasza specjalność to kuchnia: polska, regionalna.

Oferujemy zniżki dla grup.

Dodatkowo do dyspozycji gości taras.