Kwatery Pracownicze, Pokoje Gościnne

Kwatery Pracownicze, Pokoje Gościnne
adres
ul. Stefanii Pawlak, Łęczna, lubelskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
52
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694

O nas

Kwatery Pracownicze, Pokoje Gościnne zlokalizowane są w Łęcznej mieście położonym w województwie lubelskim. Jest to propozycja zakwaterowania tylko dla pracowników firm. Łęczna znajduje się w odległości 23 km od Lublina.

Kwatery Pracownicze, Pokoje Gościnne to propozycja noclegu w wygodnych pokojach 3 i 4 osobowych. Pokoje posiadają łazienki i aneksy kuchenne, na wyposażeniu każdej kwatery jest: czajnik, lodówka, kuchenka, komplet sztućców, naczynia i telewizja. W łazience do dyspozycji gości jest: umywalka, toaleta, kabina prysznicowa oraz pralka.

Kwatery Pracownicze, Pokoje Gościnne mają w swoim pobliżu kilka punktów gastronomicznych, niedaleko znajduje się dworzec PKS, przystanek autobusów dowożących pracowników do kopalni Bogdanka. W sąsiedztwie mieszczą się supermarkety, apteka, kościół i bankomaty.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje3 osobowe1230/osoba
pokoje4 osobowe430/osoba

Pokoje

W naszej ofercie noclegi tylko dla pracowników firm. Pokoje z łazienkami i aneksami kuchennymi. W pokojach: TV, lodówka, kuchenka, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce. Wyposażenie łazienki: kabina prysznicowa, umywalka, WC, pralka.

Gastronomia

W pobliżu: restauracje, puby.

Położenie

Obiekt położony jest w centrum miasta. W pobliżu: parking, dworzec autobusowy, przystanek autobusów pracowniczych do kopalni Bogdanka, supermarkety, bankomaty, apteka.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.

Pobliskie miejscowości

Lublin ~23.1 km
podobne w okolicy
kwatery pracownicze w okolicy
noclegi w okolicy