Oblacka Przystań

Oblacka Przystań
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Kokotek 22, Lubliniec, śląskie
za nocleg od
45 PLN

O nas

Oblacka Przystań to nowy obiekt należący do Misjonarzy Oblatów. Powstał w maju 2017 r. Celem ośrodka jest prowadzenie Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży Niniwa – organizowanie rekolekcji, spotkań, warsztatów i innych wydarzeń. Jest częścią Oblackiego Centrum Młodzieży. Zapraszamy wszystkich gości do naszej przystani na noclegi oraz do restauracji. Na ofertę noclegową składają się pokoje 1 i 2-osobowe oraz apartament. Do ceny pobytu należy doliczyć śniadanie (15 – 30 zł w zależności od pokoju). Szczegóły ofert noclegowych są ustalane indywidualnie telefonicznie. Oferujemy także organizację imprez okolicznościowych. Posiadamy bogate zaplecze rekreacyjne.

Można u nas zorganizować imprezy jedno- i dwudniowe z możliwością negocjacji cen. Polecamy także wesela z noclegami (noclegi dla powyżej 50 osób). Apartament dla Młodej Pary gratis. U nas atrakcyjne oferty ciast, napoi, a także oprawy fotograficznej i muzycznej. Organizujemy chrzciny, zabawy, jubileusze, stypy oraz konferencje (2 sale i salka VIP). Mamy dla gości także specjalne oferty – np. dla grzybiarzy w sezonie jesiennym oraz dla rowerzystów i motocyklistów (rabaty na posiłek). Polecamy bogate menu ze specjalnymi daniami dla najmłodszych. Zyski z restauracji przekazujemy na funkcjonowanie Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży Niniwa.

Oblacka Przystań znajduje się nad Stawem Posmyk w Lublińcu, który jest jednym z najstarszych miast Śląska. Na jego terenie znajduje się aż 5 szlaków rowerowych i inne szlaki turystyczne (Powstańców Śląskich, Józefa Lompy). W mieście znajdziemy zabytkowe kościoły (Św. Mikołaja, Św. Anny, Podwyższenia Krzyża Świętego oraz Sanktuarium Matki Boskiej Lubeckiej). Dzielnica Kokotek jest jedną z ciekawszych części Lublińca. Zalew Posmyk jest miejscem wypoczynku mieszkańców i turystów (sporty wodne, plażowanie, spacery).

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty4 osobowe150-180/apartament
pokoje1 osobowe60-75/pokój
pokoje2 osobowe90-120/pokój

Pokoje

Pokoje 1-2 osobowe.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: konferencje, stypy, chrzciny.

Polecamy imprezy okolicznościowe 1 i 2-dniowe z noclegami.

Gastronomia

Do dyspozycji gości restauracja.

podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy