Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy NATURA

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
Bachorze, Charzykowy Chojnice, pomorskie
za nocleg od
50 PLN
liczba miejsc
150

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty8 osobowe6100-720/apartament
pokoje2 osobowe3450-360/osoba

Cena noclegu: 50 PLN od osoby.

Nocleg + śniadanie 65 PLN.

Nocleg z wyżywieniem (śniadanie + obiadokolacja 80 PLN).

Nocleg z całodziennym wyżywieniem (koszt pobytu): 90 PLN od od osoby.


W cenie pobytu korzystanie ze sprzętu wodno-rekreacyjnego.

Ceny na kempingu - informacja dodatkowa

Możliwość podłączenia do prądu w cenie.

Pokoje

Nasza oferta obejmuje: -pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką, każdy z widokiem na jezioro (zdjecia pokoi 4 osobowych) -Apartamenty rodzinne do 8 osób (zdjęcia)
Bezprzewodowy internet w pokojach (WiFi), telewizor na życzenie.
Dodatkowo posiadamy: 2 sale konferencyjne (do 30 lub do 70 osób), parking dla gości, miejsce na ognisko, piękną sale restauracyjno-balową, pokój gier.

Ponadto oferujemy organizację wszelkiego rodzaju imprez. Plaża ośrodka jest idealnym miejscem na sesje zdjęciową pary młodej. Organizujemy eventy teambuildingowe, imprezy integracyjne i wiele wiele innych.
Bezustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty o nowe atrakcje. Dlatego bądź z nami na bieżąco! Polub nas na facebook'u i bądź pierwszy, który z nich skorzysta! ;)

Imprezy i konferencje

Oferujemy organizację wszelkiego rodzaju imprez. Plaża ośrodka jest idealnym miejscem na sesje zdjęciową pary młodej. Organizujemy eventy teambuildingowe, imprezy integracyjne i wiele, wiele innych.

Położenie

Nasz ośrodek położony jest w malowniczej osadzie Bachorze. W tej małej miejscowości położonej nad jeziorem Charzykowskim panuje cisza i spokój. Jezioro Charzykowskie jest akwenem z wodą pierwszej klasy czystości. To jeden z nielicznych zbiorników wodnych w Polsce z możliwością uprawiania sportów motorowodnych. Piękne krajobrazy oraz unikatowy folklor okolic sprzyjają zarówno turystyce poznawczej jak i wypoczynkowej.
Nasz obiekt dysponuje 150 miejscami. Miejsce swą urokliwością i pięknem otoczenia urzeknie najbardziej wymagających ;)

Bachorze jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania najpiękniejszych miejsc Borów Tucholskich, Ziemi Chojnickiej oraz linii brzegowej Brdy. Sprawdź sam i przekonaj się o wyjątkowości tego miejsca

Zapraszamy

Pewnie zadajesz sobie pytanie: dlaczego miałbym przyjechać akurat do Was?

Jesteśmy rodzinną firmą i do każdego odwiedzającego nas gościa podchodzimy z indywidualną troską. Pragniemy aby każdy czuł się jak u siebie w domu. Popieramy jadanie śniadań w piżamie :) Staramy się aby każdy był traktowany tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Bezustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty o nowe atrakcje. Dlatego bądź z nami na bieżąco! Polub nas na facebook'u i bądź pierwszy, który z nich skorzysta! ;)

Pobliskie miejscowości

Chojnice ~10.9 km