Motel i Restauracja Zajazd nad Wieprzem

Motel i Restauracja  Zajazd nad Wieprzem
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
Sarny, Ułęż, lubelskie
za nocleg od
48 PLN
liczba miejsc
36

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe6110/pokój
pokoje3 osobowy4150/pokój
pokoje4 osobowe3190/pokój

W cenie noclegu śniadanie. Oferujemy atrakcyjne zniżki dla grup zorganizowanych.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy wesela. Dla zainteresowanych organizujemy: jazdę konną, kuligi z zaprzęgiem konnym, spływy kajakowe.

Zadowoleni klienci o nas


Gorąco polecam. Nie ma do czego sie przyczepić. Wszystko w porządku.
Polecam Zajazd nad Wieprzem! Byłam tam w zeszłym tygodniu ze znajomymi i zamówiliśmy Koryto mięs grillowanych dla 4 osób- REWELACJA. Ilość w zupełności zaspokajająca wymagania 4 (a nawet więcej) osób, doskonale przyprawione i apetycznie podane. A miejsce samo w sobie również klimatyczne, ciekawy wystrój wnętrza. Mili i nie narzucający się kelnerzy, którzy szybko realizują zamówienia. Jakby ktoś był w okolicy- to śmiało!
Polecam wszystkim podróżującym ten Zajazd. Ostatnio jadąc trasą na Lublin zajechałem późnym wieczorem coś zjeść i się przespać. Jedzenie naprawdę jak za tą cenę jest świetne. Duże porcje i żeberka duszone w miodzie pale lizać. Pokoje przyjemne, niczego więcej do szczęścia i odpoczynku nie potrzeba. Rano pyszne śniadanie, kawa i dalej w drogę. Polecam to miejsce każdemu kto będzie w okolicy bo naprawdę warto.
Zajazd nad Wieprzem odwiedziliśmy z rodziną tylko w celach konsumpcyjnych zjeżdżając z trasy na obiad. Z całą pewnością mogę go polecić każdemu, bo menu oferuje wiele różnorodnych potraw. Z doświadczenia: Koryto dla 2 osób zawierające grillowane mięsa, talarki ziemniaczane i warzywa jest pyszne, a porcja ogromna. Pierogi ruskie oraz naleśniki na słodko również- idealne dla dzieci. Zajazd nad Wieprzem charakteryzuje się specyficznym klimatem utrzymanym w stylistyce starodawnego mieszkania. Jako miejsce na chwilę odpoczynku i zjedzenie doskonałego, sycącego dania polecam Zajazd nad Wieprzem z pełną odpowiedzialnością. Z pewnością odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz.

Pobliskie miejscowości

Ryki ~7.4 km
podobne w okolicy
noclegi w okolicy