Domki Nad Siecinem

Domki Nad Siecinem
adres
Chlebowo 19a, Ostrowice, zachodniopomorskie
za nocleg od
42 PLN
liczba miejsc
10

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
dom letniskowy4 osobowe2200-350/domek
dom letniskowy6 osobowe1250-450/domek

Opłata minimalna to 200 PLN za dobę za cały domek poza sezonem, 300 PLN w wakacje i indywidualna wycena w okresie świąt.
Cena za domek dla 6 osób.
Powyżej 6 osób cena może ulec zmianie.

Domki

Dwa domki na dwóch oddzielnych działkach. Jeden o powierzchni 90 m2, całoroczny, na 6-8 osób. Drugi nieco mniejszy, ok. 65 m2, na 4-5 osób.
W każdym domku na parterze jest salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem, taras. Na piętrze w dużym domku są 2 pokoje, w mniejszym - jedna duża sypialnia. Kuchnie są wyposażone. Oba domki posiadają kominki.

Obiekt

Działki położone są przy lesie w niewielkim oddaleniu od innych domów we wsi.
Cała działka ma ponad 1 ha. Większy domek jest na ogrodzonym terenie ok 0,5 ha, a mniejszy na ok. 0,3 ha.
Na terenie obiektu są miejsca na zaparkowanie samochodów.
Istnieje możliwość rozbicia namiotu.
Na większej działce jest altanka z hamakami.
Miejsce na ognisko i grill przygotowane jest na obu działkach.

Atrakcje w pobliżu

W pobliżu plaża nad jeziorem.
Dla aktywnych: sprzęt pływający do wypożyczenia z pobliskich ośrodków, możliwość grzybobrania, wędkowania, jazda konna, rowerowe szlaki turystyczne, atrakcyjne szlaki leśne.
Dla dzieci plac zabaw.

Położenie

Obiekt położony jest nad jeziorem Siecino, w pobliżu Drawskiego Parku Krajobrazowego.
Pojezierze Drawskie to największe pojezierze w województwie zachodniopomorskim, zarówno pod względem powierzchni, jak też liczby jezior i ich wielkości. Znajduje się tutaj 587 jezior o powierzchni ponad 1 ha.
Największe:
a) Drawsko (powierzchnia 1871,5 ha, głębokość 83 m),
b) Lubie (powierzchnia 1439 ha, głębokość 46 m),
c) Adamowo (powierzchnia 1100 ha, głębokość 34 m),
d) Siecino (powierzchnia 743 ha, głębokość 48 m),
e) Komorze (powierzchnia 416,7 ha, głębokość 35 m).
W centralnej części pojezierza leży Drawski Park Krajobrazowy, w którego granicach jest 8 rezerwatów. Łącznie na terenie pojezierza znajduje się 12 rezerwatów przyrody i 3 obszary chronionego krajobrazu.

hobby

grzybobranie
Domki są położone na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Bliskie sąsiedztwo lasów sprawia, że w sezonie można zbierać niewyobrażalne wręcz ilości grzybów. Największe wysypy mają miejsce w lipcu oraz wrześniu. Najczęściej zbieramy prawdziwki, borowiki królewskie, rydze, kanie oraz czerwone kozaki.

jazda konna
W pobliżu Domku nad Siecinem znajdują się dwie stadniny umożliwiające jazdę konną.

narty

polowanie
Całe Pojezierze Drawskie i okolice Domku nad Siecinem to miejsce, którego nie trzeba szczególnie przedstawiać myśliwym. Serdecznie zapraszamy.

rowery
Polne drogi wijące się wśród lasów i malowniczych pól oraz przebiegający 1 km od Domku nad Siecinem szlak zwiniętych torów wiodący ze Złocieńca do Połczyna Zdroju, to raj dla miłośników turystyki rowerowej. Na wyposażeniu mamy 4 rowery. Serdecznie zapraszamy.

spływy kajakowe
Jezioro Siecino z krystalicznie czystą wodą to idealny akwen do uprawiania kajakarstwa, windsurfingu oraz żeglarstwa. Niecałe 10 kilometrów od naszego siedliska przepływa Drawa - jedna z najlepszych rzek do organizacji spływów kajakowych.

sporty wodne

wędkowanie
Jezioro Siecino oraz kilka niewielkich jeziorek zasobnych w ryby, to raj dla miłośników wędkowania. Każda wyprawa na ryby kończy się sukcesem. Najczęściej łowimy szczupaki, okonie, leszcze, płocie, a w pobliskim gospodarstwie rybackim w sezonie można kupić świeżą sielawę - idealną do uwędzenia, usmażenia lub upieczenia na grillu.

lokalizacja

blisko jeziora
Domek nad Siecinem położony jest 300 m od jeziora. Droga prowadzi przez las i nie zajmuje więcej niż 10 minut swobodnym spacerem.

blisko lasu
Domki nad Siecinem położone są w sąsiedztwie urokliwego lasu, idealnego do spacerów i pełnego grzybów oraz runa leśnego.

położony ustronnie

wyślij e-mail

SPRAWDŹ WOLNE MIEJSCA

Pobliskie miejscowości

Czaplinek ~15.4 km
Połczyn Zdrój ~15.4 km
Złocieniec ~11.4 km
Ostrowice ~4.2 km
podobne w okolicy
domki letniskowe w okolicy
noclegi w okolicy