Bar Polski Tradycyjny

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Rynek, Bytom, śląskie

Gastronomia

Czynne Poniedziałek - Sobota 9.00 - 19.00, Niedziela 11.00 - 18.00

Zapraszamy

Zapraszamy serdecznie na nasze pyszne pierogi, roladki sląskie, placki ziemniaczane, surówki, catering

Zadowoleni klienci o nas


My 1 września również zorganizowaliśmy u Pani Przybyszewskiej wesele. Było poprostu cudownie. Tak jak deszczowa pogoda z rana popsuła mi trochę humor:) tak jak weszłam do Sali Balowej i zobaczyłam tę pięknie ustrojoną salę to od razu mi się poprawił nastrój. Jedzenie cudowne, rosół pycha, tort rewelacja, rybkę goście chwalą do dzisiaj:p Wszystko pięknie, starannie wykonane i do tego mnóstwo jedzenia, że nie miało prawa braknąć- przez 2 tygodnie zjadaliśmy to co zostało:) Zarówno my jak i co najważniejsze goście byli bardzo zadowoleni, po weselu dzwonili i dziękowali za tak wspaniałą impreże i tak pyszne jedzonko. Szefowa zna się na wszystkim,, więc warto posłuchać jej rad, podpowie ile ciasta kupić, co schodzi a z czym dać sobie spokój. Na weselu również właściciele przychodzili do nas kilka krotnie i pytali czy czegoś nam potrzeba, jak się czujemy co było bardzo miłe. Kelnerów pod dostatkiem, sprawnie i szybko obsługiwali, że na nic nie trzeba było czekać. Bardzo gorąco polecam z mężem to miejsce.
Zorganizowaliśmy u Pani Przybyszewskiej naszą imprezę weselną. Krótko mówiąc: POLECAMY. Dłużej mówiąc: właściciele mają duże doświadczenie w organizacji imprez - widać to już na pierwszym spotkaniu. Można zaufać wszelkim ich sugestiom, bo wiedzą co mówią. Sala balowa robi ogromne wrażenie, obsługa jest "niewidzialna" i bdb działająca, a jedzenie pyszne - goście wyszli wybawieni i zadowoleni, tak jak i my :)