Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego

Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego
Telefon
698 30...
adres
ul. Plac Wolności, Krośniewice, łódzkie
za nocleg od
25 PLN
liczba miejsc
9

O nas

Pokoje Gościnne Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego oferują do wynajęcia 4 pokoje, w tym jeden 2-osobowy apartament o ciekawym i przytulnym wystroju, dwa pokoje 2-osobowe (z łazienką na korytarzu) oraz jeden pokój 3-osobowy z łazienką ogólnodostępną. W obiekcie znajduje się również aneks kuchenny, w którym można przygotować posiłki. Ceny pokoju wahają się w granicy 70-90 PLN za dobę. Istnieje możliwość negocjacji ceny przy dłuższych pobytach. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy także strzeżony parking znajdujący się na wewnętrznym podwórku muzealnym. Muzeum dysponuje również salą konferencyjno-bankietową dla maksymalnie 60 osób, w której można zorganizować konferencje, przyjęcia okolicznościowe takie jak chrzciny, komunie, małe wesela, a także bankiety. Zachęcamy również do zwiedzenia samego Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego, którego początki sięgają lat 50. XX wieku. Wtedy to Jerzy Dunin-Borkowski zaczął eksponować swoje zbiory w prywatnych pomieszczeniach, a w 1978 roku przekazał całą swoją kolekcję sztuki muzeum swojego imienia i stał się dożywotnim kustoszem muzeum swojego imienia. W naszym muzeum mogą Państwo podziwiać dzieła malarstwa polskiego oraz różne pamiątki historyczne związane z wybitnymi Polakami. Nasze pokoje gościnne zlokalizowane są w centrum miejscowości. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, a także przystanek PKS (100 m). W mieście, oprócz naszego muzeum, warto również zwiedzić zespół pałacowo-parkowy Rembielińskich pochodzący z XIX wieku, pomnik Księcia Józefa Poniatowskiego z 1814 roku oraz synagogę, która oddalona jest od naszego obiektu o zaledwie 200 m. Można również wybrać się na wycieczkę do Kutna oddalonego od nas o 12 km i zwiedzić tam Pałac Saski oraz Zespół Pałacowy Gierałty pochodzący z 1781 roku. 26 km od naszych pokoi gościnnych znajduje się Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 osobowe190/apartament
pokoje2 osobowe270/pokój
pokoje3 osobowe175/pokój

Opłaty za wynajmowanie pokoju przez jedną osobę, cena za jedną dobę:
- pokój 2-osobowy z łazienką (apartament) - 55,00 PLN,
- pokój 2-osobowy Nr 1, 2 - 45,00 PLN,
- pokój 3-osobowy Nr 3 - 45,00 PLN.
Przy okresie wynajmu na okres minimum 14 dni, a nie przekraczającym jednego miesiąca, opłata ulega zmniejszeniu o 1/3 ceny wynajmu (nie dotyczy dostawki).
Przy wynajmie na okres minimum 1 miesiąca (30 dni), ceny ulegają zmniejszeniu o 50 % (nie dotyczy dostawki).
Dla pracowników jednostek kultury cena wynajmu pokoju wynosi 25,00 PLN za dobę.

Pokoje

Pokoje z aneksami kuchennymi.

Apartamenty

Apartament z łazienką.

Obiekt

Na terenie obiektu parking strzeżony.

Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego, Dawny Zajazd

Muzeum posiada w swoich zbiorach cenne dzieła malarstwa polskiego (Marcello Bacciaraelli), znaczący zespół rycin, rysunków i akwareli. Zbiory te uzupełnia bogaty zespół rzemiosła artystycznego i pamiątek historycznych, związanych z wybitnymi Polakami. W muzeum mieści się Centrum Kolekcjonerstwa Polskiego. Corocznie w muzeum osoby zasłużone dla popularyzacji i rozwoju kolekcjonerstwa wyróżniane są Honorową Nagrodą Hetmana Kolekcjonerów Polskich Jerzego Dunin - Borkowskiego oraz organizowane jest Ogólnopolskie Święto Kolekcjonerów. Muzeum prowadzi ponadto bogatą działalność naukową, wydawniczą, wystawienniczą (cykl wystaw czasowych Współcześni Kolekcjonerzy Polscy) i edukacyjną.

Imprezy i konferencje

Sala konferencyjna na 60 osób.

Atrakcje w obiekcie

Bezpłatne zwiedzanie muzeum dla gości hotelu.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.

Atrybuty / atuty

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
Obiekt
parking
parking strzeżony
W pokojach / domkach
łazienka
aneks kuchenny
balkon
Ogólnodostępne
kuchnia ogólnodostępna
czajnik
Dodatkowe usługi
sejf
Organizacja imprez
sala konferencyjna
Oferta dla
rodziny
pary
single

Ważne informacje

Zadowoleni klienci o nas


Bardzo miłe miejsce. Świetny odpoczynek w zimowej podróży nad morze. Dużo miejsca, wszystko zadbane, cudowna cisza a rano do kawy smaczne drożdżówki z pobliskiego sklepu.

Pobliskie miejscowości

Kutno ~12.8 km
podobne w okolicy
usługi noclegowe w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach ~ 18 m
- Cmentarz Katolicki w Krośniewicach ~ 277 m
- Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krośniewicach ~ 277 m
- Lądowisko Krośniewice ~ 1.27 km