GA Ośrodek Wypoczynkowy Modrzewie

GA Ośrodek Wypoczynkowy Modrzewie

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
m. Pisary, Międzylesie, dolnośląskie
za nocleg od
45 PLN
liczba miejsc
55

O nas

Pisary to dolnośląska wioska, zlokalizowana przy Wysoczyźnie Międzylesia. Znajduje się tutaj Ośrodek Wypoczynkowy Modrzewie, mieszczący się na skraju miejscowości w nowocześnie wyposażonej i wyremontowanej strażnicy wojskowej. W obiekcie znajdzie się 55 miejsc noclegowych dla strudzonych drogą Gości. Ośrodek dysponuje pokojami dwu-, trzy- i czteroosobowymi z łazienkami. W budynku działa także jadalnia i sala szkoleniowa, w której odbywają się również zabawy taneczne. Można u nas zorganizować imprezy rodzinne, konferencje, spotkania okolicznościowe. Przyjmujemy wycieczki integracyjne, kolonie, zielone szkoły i zimowiska. Na ogrodzonej posesji można korzystać z placu zabaw dla dzieci, boiska do siatkówki czy zadaszonej wiaty ogniskowej. Jest też sala rekreacyjna ze stołami do ping-ponga i sprzęty do zimowych i letnich sportów. Osoby zmotoryzowane mogą pozostawić samochody na parkingu. Ośrodek znajduje się w Masywie Śnieżnika niedaleko szlaku turystycznego, którym dostaniemy się na Śnieżnik, Opacz czy Trójmorski Wierch. Jedyne 3 kilometry dzielą nas od granicy z Czechami. Dzięki różnorodnemu ukształtowaniu terenu można tu oddać się wielu aktywnościom, takim jak turystyka piesza, konna i rowerowa. Niedaleko od obiektu (1,5 km) zlokalizowana jest stadnina koni z nauką jazdy, ofertą kuligów, rajdów konnych czy poznawaniem starych zawodów. Niecałe 2 kilometry dzielą Modrzewie od stawów hodowlanych pstrąga, przy których można się zrelaksować, wędkując. Miejscowość może być dobrą bazą wypadową dla miłośników białego szaleństwa – niedaleko odnajdziemy ośrodki narciarskie, na przykład w Dolnej Morawie. W okolicy wioski warto też wstąpić do Gniewoszowa, by obejrzeć zamek Szczerba czy pobliską Solną Jamę. Można się też wybrać do Międzylesia, przez który przebiega wiele znakowanych pieszych szlaków turystycznych czy do Kamieńczyka, bogatego w malownicze sudeckie chaty z kłodzkimi gankami. Warto także zajrzeć do takich miejscowości jak Międzygórze czy Bystrzyca Kłodzka.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe90/pokój
pokoje3 osobowe135/pokój
pokoje4 osobowe180/pokój

Nocleg + śniadanie 45 PLN.

Nocleg z wyżywieniem (koszt pobytu): od 60 PLN od osoby.

Dzieci: w wieku do 3 lat 50 zniżki.

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Obiekt

Do dyspozycji gości: jadalnia.

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji sala szkoleniowa.

Doskonale organizujemy: szkolenia, kursy, konferencje, imprezy integracyjne, przyjęcia okolicznościowe, imprezy rodzinne.

Zadowoleni klienci o nas


Polecam wszystkim.Mila atmosfera.wykwintna kuchnia,przemila pani domu i obsluga.Na pewno wrucimy przy najblizszej okazji.Dziekujemy za wszystko.