Ośrodek Maraton

Ośrodek Maraton

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
Lubenia, podkarpackie
za nocleg od
60 PLN
liczba miejsc
116

O nas

Hotel Maraton to ośrodek aktywnego wypoczynku w Lubeni koło Rzeszowa w województwie podkarpackim. Sam obiekt został wzniesiony w roku 2000, z myślą o organizacji zabaw weselnych i dużych imprez rodzinnych. Wkrótce jednak zaadaptowano sąsiadującą halę produkcyjną na cele sportowe i konferencyjne. To pozwoliło znacznie poszerzyć zakres działalności obiektu noclegowego w Lubeni, za sprawą czego zdecydowanie więcej turystów zaczęło interesować się malowniczym Podkarpaciem. W Hotelu Maraton do dyspozycji gości oddanych jest aż czterdzieści standardowo i elegancko urządzonych pokoi w kilku różnych konfiguracjach, dzięki czemu odwiedzający mają możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego dla siebie typu: - pokoje dwuosobowe, - pokoje trzyosobowe, - pokoje czteroosobowe. Łącznie jesteśmy w stanie zapewnić nocleg aż stu trzydziestu osobom, które podróżują indywidualnie (np. w celach biznesowych), rodzinom oraz grupom znajomych. Każdy pokój posiada osobną, komfortową łazienkę z prysznicem. Ponadto w obiekcie znajduje się restauracja, w której doświadczeni szefowie kuchni serwują smaczne dania tradycyjnej kuchni polskiej oraz kuchni europejskiej. Wszystkie potrawy przygotowywane są wyłącznie ze świeżych składników, pochodzących od lokalnych producentów. Hotel Maraton to jednak nie tylko miejsc docelowe dla podróżujących po Polsce czy Europie. Jest to także obiekt doskonale wyposażony do organizacji konferencji oraz spotkań biznesowych, także o podwyższonym standardzie. Każda z trzech sal wyposażone jest w sprzęt komputerowy, projektory multimedialne, tablice flipchart. Okolice Lubeni i Rzeszowa obfitują w liczne atrakcje turystyczne, które zachwycą niejednego podróżnika: - Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, - Prywatne Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie, - Podziemna Trasa Turystyczna w Rzeszowie, - Rezerwat przyrody Lisia Góra, - Zamek w Rzeszowie. Na turystów strudzonych całodziennym zwiedzaniem czeka w Hotelu Maraton sauna, gdzie można w bardzo krótkim czasie zregenerować zmęczone mięśnie.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty1199/apartament
pokoje1 osobowe90/pokój
pokoje2 osobowe139/pokój
pokoje3 osobowe199/pokój
pokoje4 osobowe249/pokój
pokoje6 osobowe359/pokój

W cenie noclegu śniadanie. Dodatkowe informacje: ceny dla grup do uzgodnienia. Akceptujemy karty płatnicze.

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: dostęp do internetu, TV.

Obiekt

Obsługa w języku angielskim. Na terenie obiektu parking oświetlony i monitorowany.

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji 3 sale konferencyjne na 200 miejsc. Koszt wynajęcia sali konferencyjnej 300 za dobę. Doskonale organizujemy: bankiety, przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe, imprezy rodzinne. Dla zainteresowanych organizujemy kuligi z zaprzęgiem konnym.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji gości: hala sportowa (50 PLN/godzina), sauna (30 PLN/0.5 godziny), quady (70 PLN/godzina), basen odkryty, ping-pong.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: ścieżki rowerowe, wyciągi i trasy narciarskie.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 150. Czynne 7.00-22.00. Liczba dań do wyboru 50. Dwa ogródki grillowe, w tym jeden z basenem, mieszczące po 80 osób każdy.

Położenie

Obiekt położony jest nad rzeką.