Gospodarstwo Agroturystyczne Kaszubska Strzecha

Gospodarstwo Agroturystyczne Kaszubska Strzecha
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Kasztelańska, Goręczyno, pomorskie
za nocleg od
42 PLN
liczba miejsc
40

O nas

Kaszubska Strzecha w Goręczynie to gospodarstwo agroturystyczne, które oferuje noclegi oraz organizację imprez okolicznościowych. Istnieje także możliwość zorganizowania spotkań integracyjnych dla grup o dowolnej wielkości. Obiekt zapewnia oprawę kulinarną. Oprócz tego oferowane są pobyty z intensywną nauką języka niemieckiego - można zatem połączyć przyjemne z pożytecznym. W obiekcie znajduje się 60 miejsc noclegowych o bardzo dobrym standardzie. Wszystkie pokoje są starannie wykończone i komfortowo urządzone. W każdym pokoju znajdują się odbiornik radiowy oraz telewizor. Oprócz tego goście mogą liczyć zawsze na toaletę i łazienkę w swoim pokoju. W tej chwili obiekt oferuje 12 pokoi, w tym zarówno pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe i rodzinne dla 6 osób, jak i komfortowo urządzone apartamenty dla 2 i 4 osób. Pomieszczenia w obiekcie wyposażono w masywne, eleganckie meble z litego drewna.

Kaszubska Strzecha znajduje się na obrzeżu wsi Goręczyno, w pobliżu malowniczego Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Tuż obok znajduje się jezioro, które zresztą należy do gospodarstwa. Budynek został wybudowany z materiałów ekologicznych, posiada tradycyjną strzechę. Samo gospodarstwo zajmuje 14 ha, w tym 4 ha przypada na zarybione jezioro szczupakowo-linowe. Obiekt może zaoferować swoim gościom pełne wyżywienie. Serwowane są zarówno tradycyjne potrawy staropolskie, jak i dania kaszubskie. Na życzenie gości możliwe jest zorganizowanie biesiady przy ognisku. Zimą możliwe jest zorganizowanie kuligu.

Osoby, które zdecydują się na pobyt w Kaszubskiej Strzesze, powinny zdecydowanie odwiedzić zabytkowy, kościół w Goręczynie. To najstarszy budynek we wsi, który został wybudowany w XVI wieku. Niedaleko Goręczyna znajduje się jezioro Trzebno, które z pewnością dostarczy wspaniałej rozrywki wędkarzom. Pobyt w ośrodku jest doskonałą okazją do tego, aby odwiedzić Kaszubski Park Narodowy. Park charakteryzuje się bardzo urozmaiconą rzeźbą terenu, ciekawe są z pewnością tutejsze Wzgórza Szymbarskie. W parku znajdują się 34 jeziora, a także 43 zatwierdzone pomniki przyrody.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 pokojowe1180/apartament
apartamenty2 pokojowe1240/apartament
apartamenty3 pokojowe1240/apartament
apartamenty3 pokojowe1340/apartament
pokoje1 osobowe170/pokój
pokoje2 osobowe8110-120/pokój
pokoje3 osobowe3135-145/pokój
pokoje4 osobowe1170/pokój

Pokoje

Pokoje: z łazienkami.

Apartamenty

Apartament: 2, 4, 6-osobowy.

Na apartament składa się: 2 sypialnie, salon, w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Obiekt

Obiekt czynny: cały rok.

Na terenie obiektu: parking.

Gastronomia

Oferujemy: możliwość wyżywienia.

Pobliskie miejscowości

Kartuzy ~8.2 km