Restauracja Kaszubska

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Żeromskiego, Kosakowo, pomorskie
liczba miejsc
40

Pokoje

Pokoje o wysokim standardzie, z łazienkami.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne, stypy, konferencje, szkolenia, kursy.

Gastronomia

W lokalu 3 sale restauracyjne na 300 miejsc.

Zadowoleni klienci o nas


W dniu 16 lipca 2016 r. mielismy w tej restauracji wesele. Miejsce godne polecenia pod każdym względem. Rewelacyjne jedzenie! Bardzo duże porcje. Profesionalna obsługa. Podczas ustalania szczegołów bardzo pomocny był menager Pan Piotr, który ma ogromne doświadczenie w organizacji takich imprez. Był również obecny podczas wesela. Restauracja dysponuje również bardzo ładnymi pokojami. Goście byli pod wrażeniem sali, jedzenia i obsługi. Będziemy gorąco polecać to miejsce. Karolina i Piotr.
W maju 2016r. mieliśmy w Restauracji Kaszubskiej przyjęcie weselne. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wybraliśmy menu w cenie 180 zł + dodatki. Jedzenie wyśmienite i bardzo obfite. Jest to opinia znawców o bardzo wyrafinowanym podniebieniu. Wyroby ze stołu wiejskiego bardzo smaczne. Wszystko co zostało po przyjęciu zapakowane otrzymaliśmy do domu. Obsługa profesjonalna dbająca o zadowolenie gości i Pary Młodej. Sala dolna, klimatyzowana (wesele na ponad 80 osób) pięknie odnowiona, dekoracja bardzo ładna( bukiety, stoły i krzesła. Gra świateł wyśmienicie spełniała rolę dekoracji weselnej. Dla palaczy i nie tylko, przygotowano nowy ogródek ze stolikami. Mieliśmy zarezerwowane również noclegi dla gości weselnych. Pokoje czyste, zadbane, śniadanie bardzo dobre. Nie ma się do czego przyczepić . Menadżer obecny podczas wesela dbał o wszystkie szczegóły. Będziemy polecać Państwa restaurację wszystkim znajomym. Pozdrawiamy.
Z małżonką jesteśmy bardzo zadowoleni z Restauracji Kaszubskiej. Robiliśmy wesele w dniu 22.05.2015r , umowa była już podpisana rok temu ale konkrety odnośnie menu i liczby gości podaje się na ok 2-4 tygodnie przed data "zero" (przy podpisaniu umowy dostaliśmy przykładowe menu do wyboru - są różne opcje cenowe). Na weselu mieliśmy 70 osób, wszyscy sobie bardzo chwalili jakość i smak jedzenia, wystrój i ogólnie zabawę (można mieć swój zespół bądz DJ'a). Wszystko było bardzo ładnie przystrojone - kwiaty, stoły, krzesła. Pięknie podane owoce i dania. Kelnerzy i kelnerki pełna profeska. Po całej imprezie jeszcze zostało sporo jedzenia. Polecamy serdecznie
podobne w okolicy
Villa Leśna
za nocleg od 24 PLN
~1.9 km
Noclegi u Gosi - Mosty koło Gdyni
za nocleg od 35 PLN
~2.5 km
Pokoje Gościnne Pod Bocianim Gniazdem
za nocleg od 40 PLN
~2.8 km
Pokoje Gościnne Klif
za nocleg od 40 PLN
~2.9 km
restauracje w okolicy
Ośrodek Wczasowy REWA
za nocleg od 40 PLN
~5.1 km
Hotel SPA Wieniawa
za nocleg od 117 PLN
~11.8 km
Prawdzic Resort & Conference
za nocleg od 112 PLN
~19.8 km
noclegi w okolicy
Pokoje Gościnne u Dominiki
za nocleg od 35 PLN
~3.9 km
Pokoje Gościnne Paula
za nocleg od 20 PLN
~3.9 km
Pokoje Gościnne Pati Laguna
za nocleg od 20 PLN
~3.9 km
Villa Pati
za nocleg od 25 PLN
~4.5 km