Restauracja Kaszubska

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Żeromskiego, Kosakowo, pomorskie
liczba miejsc
40

Pokoje

Pokoje o wysokim standardzie, z łazienkami.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne, stypy, konferencje, szkolenia, kursy.

Gastronomia

W lokalu 3 sale restauracyjne na 300 miejsc.

Zadowoleni klienci o nas


W dniu 16 lipca 2016 r. mielismy w tej restauracji wesele. Miejsce godne polecenia pod każdym względem. Rewelacyjne jedzenie! Bardzo duże porcje. Profesionalna obsługa. Podczas ustalania szczegołów bardzo pomocny był menager Pan Piotr, który ma ogromne doświadczenie w organizacji takich imprez. Był również obecny podczas wesela. Restauracja dysponuje również bardzo ładnymi pokojami. Goście byli pod wrażeniem sali, jedzenia i obsługi. Będziemy gorąco polecać to miejsce. Karolina i Piotr.
W maju 2016r. mieliśmy w Restauracji Kaszubskiej przyjęcie weselne. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wybraliśmy menu w cenie 180 zł + dodatki. Jedzenie wyśmienite i bardzo obfite. Jest to opinia znawców o bardzo wyrafinowanym podniebieniu. Wyroby ze stołu wiejskiego bardzo smaczne. Wszystko co zostało po przyjęciu zapakowane otrzymaliśmy do domu. Obsługa profesjonalna dbająca o zadowolenie gości i Pary Młodej. Sala dolna, klimatyzowana (wesele na ponad 80 osób) pięknie odnowiona, dekoracja bardzo ładna( bukiety, stoły i krzesła. Gra świateł wyśmienicie spełniała rolę dekoracji weselnej. Dla palaczy i nie tylko, przygotowano nowy ogródek ze stolikami. Mieliśmy zarezerwowane również noclegi dla gości weselnych. Pokoje czyste, zadbane, śniadanie bardzo dobre. Nie ma się do czego przyczepić . Menadżer obecny podczas wesela dbał o wszystkie szczegóły. Będziemy polecać Państwa restaurację wszystkim znajomym. Pozdrawiamy.
Z małżonką jesteśmy bardzo zadowoleni z Restauracji Kaszubskiej. Robiliśmy wesele w dniu 22.05.2015r , umowa była już podpisana rok temu ale konkrety odnośnie menu i liczby gości podaje się na ok 2-4 tygodnie przed data "zero" (przy podpisaniu umowy dostaliśmy przykładowe menu do wyboru - są różne opcje cenowe). Na weselu mieliśmy 70 osób, wszyscy sobie bardzo chwalili jakość i smak jedzenia, wystrój i ogólnie zabawę (można mieć swój zespół bądz DJ'a). Wszystko było bardzo ładnie przystrojone - kwiaty, stoły, krzesła. Pięknie podane owoce i dania. Kelnerzy i kelnerki pełna profeska. Po całej imprezie jeszcze zostało sporo jedzenia. Polecamy serdecznie
podobne w okolicy
restauracje w okolicy
noclegi w okolicy