Restauracja Karolówka

Telefon
698 30...
adres
ul. Robotnicza, Paczków, opolskie

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, przyjęcia jubileuszowe, przyjęcia komunijne, wesela, imprezy firmowe.

Gastronomia

Oferujemy bogate menu.

Prowadzimy działalność cateringową. Dowóz na terenie miasta Paczków jest gratis. PRACUJEMY CODZIENNIE!

Atrybuty / atuty

Ważne informacje

Zadowoleni klienci o nas


Nasze wesele w Karolówce odbyło się 29 sierpnia. Pomimo wielu obaw związanych z sytuacją na świecie Pani Bożena stanęła na wysokości zadania. Na wejściu goście mieli mierzoną temperaturę a w wyznaczonych punktach stały płyny do dezynfekcji, tak aby goście czuli się bezpieczniej. Jeśli chodzi o organizację , wystrój a także jedzenie i słodki stół wszystko było na jak najwyższym poziomie. Restauracja jest przeurocza a Pani Bożena ma wielkie doświadczenie w organizacji wesel i z pewnością doradzi w każdej kwestii. Serdecznie polecamy zorganizowane przyjęcia weselnego właśnie w tym miejscu.
Wspaniałe miejsce wspaniali ludzie kuchnia mmmm nie da się wyjść glodnym dla każdego coś dobrego 10 kg więcej po weselu jak nie więcej pozdrowienia dla kucharek szefowej dla pięknej blondyneczki i kolorowo wlosej
Wspaniałe miejsce wyśmienite jedzenie. Miła kontaktowa obsługa ceny rewelacyjne. POLECAM
Bardzo klimatyczne miejsce, wszystko przemyslane w najmniejszym detalu. Zdjecia nie oddaja w pelni uroku restauracji. Elegancki wystroj i jednoczesnie domowa atmosfera sprawi, ze kazdy poczuje sie tu komfortowo. Przemila i bardzo pomocna Wlascicielka oraz caly staff. Doskonale miejsce na przyjecie weselne. Korzystna lokalizacja, plac zabaw i kacik dla dzieci, a w przygotowaniu wiele innych atrakcji. Polecamy, Aga i Andrzej :)
Wspaniały lokal na wesele! Jedzenia dużo, pyszne i pięknie podane. Co godzinę uśmiechnięte kelnerki przynosiły ciepłe dania. Dodatkowo atrakcje jak stół wiejski, udziec i fontanna czekoladowa. Sala wielka, 80 gości zmieściło się bez problemu, miejsca do tańczenia było tyle, że tańczyli wszyscy i wcale nie było ciasno. Wystrój bardzo klimatyczny. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Rewelacja! Polecam!
podobne w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Muzeum Gazownictwa w Paczkowie ~ 1.52 km
- Cmentarz Komunalny w Paczkowie ~ 1.59 km
- Kościół Św. Jana Ewangelisty - Apostoła w Paczkowie ~ 1.59 km
- Dworzec autobusowy Paczków ~ 1.81 km
- Cmentarz Katolicki w Kamienicy przy ul. Nyska ~ 2.74 km
- Kościół Św. Jerzego w Kamienicy ~ 2.74 km
- Cmentarz Katolicki w Gościcach ~ 2.93 km
- Kościół Św. Mikołaja w Gościcach ~ 2.93 km