Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol

Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Lokalna, Warszawa, mazowieckie
za nocleg od
36 PLN
liczba miejsc
200

O nas

Zapraszamy wszystkich turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane do ośrodka Jazz-Pol na noclegi na obrzeżach stolicy. Zapewniamy 230 miejsc noclegowych w naszych pokojach 1, 2, 3, 4 i 6-osobowych. Oferujemy nocleg w dwóch obiektach: Wars i Sawa oraz Mazovian Park. Pierwszy z nich posiada pokoje wieloosobowe (3-6 osób) w cenach od 35 zł. Są to pokoje o średnim standardzie. W niektórych pokojach znajduje się umywalka, natomiast WC jest na korytarzu. Cena parkingu dla obiektu Wars i Sawa zaczyna się od 40 zł. Hostel Mazovian Park to pokoje o podwyższonym standardzie z łazienkami i telewizją.

Na terenie naszego ośrodka znajduje się parking – w tym miejsce dla busów. Do pomieszczeń wspólnych należą sanitariaty, kuchnia samoobsługowa, stołówka i świetlica. W obiekcie znajduje się kawiarnia. Na terenie ośrodka mamy także pole namiotowe. Istnieje możliwość zorganizowania dyskoteki lub ogniska. Usługi hotelarsko-gastronomiczne świadczymy przez cały rok. Prowadzimy także pośrednictwo wizowe i handlowe, w zakresie turystyki współpracujemy z Rosją, Białorusią, Kazachstanem i Ukrainą. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek, kolonii i obozów oraz wycieczek takich jak zielone szkoły.

Nasze schronisko znajduje się w dzielnicy Warszawa-Wawer na terenie Warszawy-Miedzeszyna. Stanowi obszar o powierzchni 5,5 ha na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dlatego też polecamy piękne tereny rekreacyjne, które otaczają nasz kompleks. Można skorzystać tutaj z boisk do siatkówki i koszykówki. Młodzież chętnie organizuje potańcówki i spotkania przy grillu czy ognisku. Z naszego ośrodka do centrum stolicy można dojechać w ok. 30 min. Proponujemy dojazd pociągiem – z dworca Warszawa-Śródmieście do Warszawa-Miedzeszyn lub Falenica (800 m od ośrodka). Można także dojechać autobusem z okolic Dworca Centralnego oraz busem. Schronisko znajduje się blisko Otwocka (9 km) i Piaseczna (38 km). Wisła oddziela nas od Wilanowa, to tam znajduje się najstarsze polskie muzeum sztuki (Muzeum Pałacu Króla Jana III) z pięknym parkiem. W 20 min można dotrzeć do Łazienek Królewskich, skąd blisko do kulturalnego i pełnego życia centrum.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe640-42/osoba
pokoje3 osobowe36-42/osoba
pokoje4 osobowe36-42/osoba
pokoje5 osobowe36-42/osoba
pokoje6 osobowe36-42/osoba

Cena za nocleg w pokoju z łazienką: 42 PLN od osoby, pokoje z ogółnodostępną łazienką 36 PLN, grupy zorganizowane oraz młodzież szkolna i studenci 36 PLN.

Pokoje

Oferujemy większość pokoi z łazienkami.

Niektóre pokoje z umywalkami.

Obiekt

Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, świetlica, sala dydaktyczna, dostęp do internetu.

Na terenie obiektu także pole namiotowe.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: bankiety, pikniki, ogniska, przyjęcia okolicznościowe.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych boisko sportowe, sala fitness.
Do dyspozycji ciekawy teren rekreacyjno-sportowy oraz 2 ha obszarów leśnych położonych na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na terenie Ośrodka park rozrywki: wiaty grillowe, ścieżki zdrowia, możliwość wypożyczenia guadów.

Położenie

Obiekt położony jest na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Ośrodek Młodzieżowo-Turystyczny Jazz-Pol położony jest w Warszawie - Miedzeszynie na obszarze 5,5 ha na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 30 minut.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: obozy, zimowiska, kolonie.

Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę.

Zadowoleni klienci o nas


fajnie, podobało mi sie. Tanio i schludnie :)
Tanio, czysto, schludnie, dojazd do centrum sprawny. Obsługa w porządku. Na pewno będę wracała.
Bardzo Tanio Ciekawe miejsce , z dala od zgiełku miasta , Las Park krajobrazowy ognisko ;] , z 2 strony daleko od centrum