Hotel Smolarnia

Hotel Smolarnia

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
m. Smolarnia, Trzcianka, wielkopolskie
za nocleg od
90 PLN
liczba miejsc
52

O nas

Wielkopolska jest jednym z najpiękniejszych regionów Polski. Piękno tej krainy odkrywamy dzisiaj na nowo dzięki nowoczesnym, ale nawiązującym do historii i tradycji hotelom. Wyjątkowym miejscem na hotelowej mapie Wielkopolski jest położony nad Jeziorem Straduńskim Hotel Smolarnia. Dzięki swojej unikalnej lokacji oraz blisko stuletniej historii samego budynku jest to miejsce, które urzeka swoim klimatem. Odwiedzający hotel goście odnajdą tutaj spokój, relaks i wypoczną od zgiełku wielkiego miasta. Spragnieni kontaktu z naturą będą mogli skorzystać z bliskości Puszczy Drawskiej oraz blisko stuhektarowego jeziora i ujścia rzeki Bukówki. Do Hotelu Smolarnia przylega także zabytkowy park dworski. Tuż obok rzeki Bukówki biegnie natomiast szlak przyrodniczo leśny „Nad Bukówką”. Goście odwiedzający Hotel Smolarnia mają do dyspozycji 24 pokoje, które znajdują się w dwóch skrzydłach. W ofercie znajduje się także możliwość wynajęcia jednego dwóch apartamentów. Są one wyposażone w pokoje dzienne, sypialnie i łazienki. Wszystkie pokoje, niejako w pakiecie posiadają piękny widok na okoliczne uroki przyrody w postaci jeziora czy lasów. Ponadto każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Hotel Smolarnia to także jeden pokój, który posiada wyjście na sporych rozmiarów taras. Jest to idealne rozwiązanie dla spotkań biznesowych czy kameralnych szkoleń. Sercem Hotelu Smolarnia jest restauracja, której szefem jest Paweł Salamon najlepszy szef kuchni roku 2016. Tutejsza restauracja to aż trzy sale oraz piękny ponad dwustumetrowy taras. Główna restauracja czynna jest od 13 do 22. Posiada ona odpowiednie wyposażenie i przestrzeń do organizacji przyjęć i imprez firmowych. Sala kominkowa to idealne miejsca, dla tych z gości, którzy szukają kameralnego uroku i wyjątkowego klimatu. Restauracja lunchowa to wymarzone miejsce do prowadzenia kuluarowych rozmów w mniejszym gronie. W okresie letnim pokaźnych rozmiarów taras pełni także rolę restauracji.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2380-480/apartament
pokoje1 osobowe2220/pokój
pokoje2 osobowe21300/pokój
pokoje typu studio4 osobowe1360/pokój

W cenie noclegu śniadanie. Doba pobytowa od 13.00 do 11.00 w dniu wyjazdu.

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: dostęp do internetu, telefon, TV. W naszej ofercie pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia, kursy, spotkania biznesowe, przyjęcia okolicznościowe, wesela, imprezy towarzyskie, zjazdy, imprezy plenerowe.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: bilard, kręgielnia.

Dla gości także dart.

Położenie

Obiekt położony jest na dużej, leśnej działce.