Hotel Hades Centrum ***

Hotel Hades Centrum
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Złotnickiego, Zduńska Wola, łódzkie
za nocleg od
60 PLN
liczba miejsc
36

O nas

Hotel Hades mieści się w centrum Zduńskiej Woli. Posiada on monitorowany i zamykany parking, trzy oddzielone od siebie ogrody, a w odległości niespełna dwustu metrów znajdują się gabinety SPA, siłownia, salon fryzjerski, gabinet lekarski oraz gabinet masażu i rehabilitacji. W pobliżu hotelu rozciąga się Park imienia Stefana Złotnickiego wraz z Jeziorkiem Oliwki. Obok parku mieści się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Kilkaset metrów od hotelu znajduje się Zbiornik Retencyjny Kępina. Hotel Hades oferuje swoim gościom łącznie dziewiętnaście pokoi. Dostępna są pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, oraz pokoje o podwyższonym standardzie. Standardowym wyposażeniem jest łazienka, telewizor, telefon, radio, stół, krzesła, szafki nocne, duże szafy na ubrania, lustro oraz klimatyzacja. Pokoje są wyremontowane, urządzono je tak aby zapewnić jednocześnie pełnię wygody i użyteczności. Poza bazą noclegową Hotel Hades posiada również restaurację. Serwuje ona wykwintne menu. Pracownicy hotelu posiadają doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, takich jak chrzciny, wesela, komunie, rocznice, urodziny i bankiety. Możliwe jest zorganizowanie dowolnej uroczystości, nawet dla dwustu osób. Hotel Hades jest również znany z organizacji z konferencji, szkoleń, seminariów, sympozjów i spotkań biznesowych i kulturalnych. Obsługa hotelu zapewnia pomoc logistyczną, wsparcie techniczne i własne wyposażenie. Znajdująca się w obiekcie sala bankietowa została urządzona w taki sposób aby zapewnić miejsca siedzące, miejsce do tańca, oraz osobne stoły na przystawki/ szwedzki stół. W budynku znajduje się również pizzeria. Jest ona czynna każdego dnia (również w niedziele) w godzinach 16:00-23:00. Oferta składa się z kilkunastu rodzajów włoskiej pizzy. Możliwy jest też dowóz zamówienia na terenie miasta i w jego okolice. W weekendy, w znajdującym się w ośrodku klubie Hades organizowane są dyskoteki i zabawy. Po wcześniejszym kontakcie istnieje możliwość wynajęcia Sali i urządzenia dowolnej imprezy.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe135-300/pokój
pokoje2 osobowe160-350/pokój
pokoje3 osobowe180-370/pokój

Akceptujemy karty płatnicze. W cenie noclegu: śniadanie.

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, radio, telefon, klimatyzacja.

Obiekt

Na terenie obiektu także: ogródek letni, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski. Na terenie obiektu parking. Obsługa w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim.

Imprezy i konferencje

Obiekt posiada salę konferencyjną na 160 osób. Doskonale organizujemy: konferencje, sympozja, seminaria, spotkania biznesowe, przyjęcia okolicznościowe.

Gastronomia

Do dyspozycji gości: restauracja, pizzeria. Liczba miejsc w lokalu: 160. Czynne od 11.00 do 23.00. Nasza specjalność to kuchnia polska.

Położenie

Obiekt położony jest w centrum miasta.

podobne w okolicy
Szkolne Schronisko Młodzieżowe Czekay
za nocleg od 21 PLN
~0.7 km
Pokoje Gościnne Agad
za nocleg od 35 PLN
~1.4 km
Tanie Kwatery Pracownicze Karsznice
za nocleg od 20 PLN
~5.3 km
Kwatery Prywatne u Staśka
za nocleg od 28 PLN
~8.2 km
hotele w okolicy
Usługi Hotelowe Oaza
za nocleg od 30 PLN
~4.9 km
Hotel Na Półboru
za nocleg od 160 PLN
~7.5 km
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
za nocleg od 51 PLN
~13.0 km
Dworek Pod Modrzewiem
za nocleg od 40 PLN
~13.6 km
noclegi w okolicy
Tanie Kwatery Pracownicze w Sieradzu
za nocleg od 30 PLN
~10.4 km
Pokoje Gościnne Sieradz
za nocleg od 33 PLN
~13.4 km
Tanie Noclegi
za nocleg od 25 PLN
~15.1 km
Kwatery Prywatne Błysk
za nocleg od 20 PLN
~16.3 km