Sanatorium Gwarek

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Uzdrowiskowa, Goczałkowice-Zdrój, śląskie
za nocleg od
136 PLN

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe
pokoje2 osobowe136/osoba

Cena osobodnia obejmuje: nadzór medyczny, 3 posiłki, nocleg

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Zabiegi

Zapraszamy na: turnusy rehabilitacyjne.

Zapraszamy

ZESPÓŁ SANATORYJNO-SZPITALNY REHABILITACJI NARZĄDU RUCHU

Zadowoleni klienci o nas


Mile będę wspominać swój pobyt w sanatorium GWAREK było bardzo miło, może nie wszystko było doskonałe ale ogólnie było ok.Muszę podziękować panu doktorowi Danowskiemu,wspaniały lekarz miły i sympatyczny dla każdego pacjenta.Bardzo miły i sympatyczny jest również pan masażysta p. Tomek z II piętra.Dziękuje za poprawienie mojego stanu zdrowia i życzę całej załodze GWARKA wszystkiego dobrego.Tak trzymać.Pozdrawiam.
dziękuje za wspaniały pobyt w Waszym sanatorium było super obsługa bardzo uprzejma jedzenie bardzo dobre i dużo i czysto dziekuje za poprawienie mojego zdrowia i życze całej załodze pomyślności i wszystkiego dobrego
Jesteśmy po m-cznej kuracji.Było wspaniale! Pełna profesjonalizacja świadczonych usług.Kadra i personel o wysokich kwalifikacjach a do tego b.troszczą się o każdego pacjenta.Dla każdego mają dobre słowo i uśmiech.Szczególne podziękowania dla Pań Monik (są dwie) "rządzą"na hydroterapii - przesympatyczne osoby.Na stołówce pysznie,milutko i czyściutko.Jedzonko smaczne,urozmaicone i cieplutkie.Panie obsługujące przyjazne i uśmiechnięte nawet w pochmurny dzień!Warto do tego sanatorium wrócić. Jeszcze raz wszystkim bez wyjątku i każ demu z osobna dziękujemy za troskę o nasze zdrowie i lepsze samopoczucie. Z wyrazami wdzięczności i pozdrowieniami Andrzej i Brygida Zdrada.