Ośrodek Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym

Telefon
698 30...
adres
Motycz Leśny, Motycz, lubelskie
za nocleg od
90 PLN
liczba miejsc
54

O nas

Ośrodek Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym to miejsce działające od 1992 roku, który stanowi bazę dla różnorodnych działań podejmowanych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo z Lublina. Obiekt jestm miejscem wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży, szkolenia instruktorów oraz bazą noclegową. Motycz Leśny to piękna miejscowość na terenie pięknej Lubelszczyzny, która urzeka niezwykłymi widokami, dając ukojenie ciału i duszy.

Obiekt dysponuje 54 miejscami noclegowymi w pokojach 2- i 3-osobowych, które posiadają prywatne łazienki, dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej Wi-Fi oraz telewizory. Centrum posiada cztery duże sale dydaktyczne, dlatego też jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji i seminariów, ale również spotkań integracyjnych i przyjęć rodzinnych. Ponadto, do dyspozycji jest garderoba teatralna oraz sprzęt multimedialny.

Na terenie Ośrodka znajduje się boisko do piłki nożnej i siatkowej, zadaszona wiata z piecem, miejsce na ognisko oraz karczma z piecem chlebowym. Obiekt zapewnia pełną obsługę gastronomiczną. Do dyspozycji gości parking samochodowy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług noclegowych Ośrodka Centrum Dobrego Wychowania. Ciepła i przyjazna atmosfera sprawi, że każdy czuje się tutaj jak u siebie w domu.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe90/osoba
pokoje3 osobowe90/osoba

W cenie noclegu: pełne wyżywienie.

Pokoje

Pokoje: z łazienkami.

W pokoju: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV.

Obiekt

Na terenie obiektu: parking.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: wesela, przyjęcia komunijne, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, konferencje, sympozja, seminaria, szkolenia, kursy.

Gastronomia

Nasza specjalność to kuchnia: polska, tradycyjna.

Zapraszamy

Wykorzystując nietypowe pomoce i pomysły oraz autorskie programy aktywizujemy uczniów, budujemy motywację wewnętrzną, pomagamy odkrywać talenty i rozwijać zainteresowania. Naszym celem jest także budowanie z klas zgranych i zintegrowanych zespołów. Szkolenia dla pracowników firm , rodzin- budowanie więzi.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single

Pobliskie miejscowości

Lublin ~16.4 km
podobne w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Kościół Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Wojciechowie ~ 2.16 km